کد مطلب: 37178 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازی الهام چرخنده در «آوای باران 2» تکذیب شد

بازی الهام چرخنده در «آوای باران 2» تکذیب شد

به گزارش آسمونی:تهیه‌کننده سریال «آوای باران» از آخرین وضعیت ساخت فصل دوم این مجموعه تلویزیونی خبر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:تهیه‌کننده سریال «آوای باران» از آخرین وضعیت ساخت فصل دوم این مجموعه تلویزیونی خبر داد.

محمد هاشمی اصل تهیه کننده سریال های تلویزیونی، در خصوص ساخت فصل دوم سریال آوای باران گفت: فصل دوم سریال آوای باران در مرحله سیناپس قرار دارد. این سریال هشتاد قسمتی است و ما فیلمنامه را به مرکز امور نمایشی سیما ارائه دادیم؛ آن‌ها هم به شبکه یک سپردند.

وی در خصوص انتخاب بازیگران عنوان کرد: طبیعی است که برخی از بازیگران فصل قبل در این فصل هم حضور خواهند داشت؛ اما هنوز ما با هیچ بازیگری مذاکره نکرده‌ایم. اصلا این مجموعه هنوز به مرحله انتخاب بازیگر نرسیده است. حتی من با آقای سهیلی زاده (کارگردان) هم هنوز گفتگویی نداشته‌ام. فعلا در حال نگارش فیلمنامه هستیم. فصل دوم این سریال در دو فاز ساخته می‌شود.

هاشمی اصل بیان کرد: فعلا بجز آقای کاظمی پور با هیچ یک از عوامل صحبت نکرده ام؛ فقط به صورت دوستانه با سیاوش خیرابی درباره ساخت فصل دوم سریال آوای باران صحبت داشتم.

گفتنی است؛ فصل اول سریال «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محمد هاشمی اصل سال 92 از شبکه سه سیما پخش شد.

منبع: افکار نیوز

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «بازی الهام چرخنده در «آوای باران 2» تکذیب شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 9 = ?