کد مطلب:  14549  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افتتاح اولین مرکز "بهاران ویژه بانوان"

افتتاح اولین مرکز "بهاران ویژه بانوان"

95/01/22شب گذشته با حضور مسئولان مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نخستین مرکز بهاران ویژه بانوان با...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

95/01/22

شب گذشته با حضور مسئولان مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نخستین مرکز بهاران ویژه بانوان با ظرفیت 150 نفر افتتاح شد.

r special baharan ladies
r special baharan ladies

به گزارش آسمونی به نقل از خبرنگار«شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرزاد هوشیار مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران در حاشیه افتتاحیه این مرکز گفت: در نظر داریم برای 6 ماهه نخست سال 95 دو مرکز بهاران ویژه بانوان در شهر تهران افتتاح کنیم و امروز شاهد افتتاح نخستین مرکز با ظرفیت 150 نفر بودیم که در حال حاضر 27 نفر از بانوانی که در کمپ شفق سیل درمان ترک اعتیاد آنها سپری شده است، به این مرکز منتقل شده‌اند، قطعا طی روزهای آینده سایر بانوانی که دوره درمانی آنها در کمپ سپری شده است، به این مرکز منتقل می‌شوند.

مدیرعامل سازمان اجتماعی شهرداری تهران افزود: دومین مرکز بهاران ویژه بانوان نیز به طور کامل آماده شده است که امیدواریم طی ماه‌های آینده و به تدریج آن مرکز افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

به گزارش ایسنا، مرکز بهاران ویژه بانوان شامل بخش‌هایی همانند مشاوره روانشناسی، مشاوره مذهبی، نمازخانه، کتابخانه، رخشوی‌خانه، آرایشگاه، سالن غذاخوری و بخش کارآفرینی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین میثم امرودی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری ایسنا، در تشریح ایجاد مرکز بهاران ویژه بانوان گفت: ساختمان متعلق به معاونت خدمات شهری بوده که قدمتی بیش از 20 سال داشته است. پس از بازسازی و تجهیز این ساختمان، توانستیم این محیط را جهت بهره‌برداری مرکز بهاران ویژه بانوان استفاده کنیم البته پرسنل معاونت خدمات شهری در فضایی کوچک‌تر حاضر به انجام وظیفه شدند تا این مرکز جهت بهبود مشکلات شهر ایجاد شود. در حال حاضر غذای بانوان حاضر در این مرکز تا یک هفته از بیرون تهیه می‌شود اما پس از یک هفته با توجه به ظرفیت موجود در میان بانوان، تهیه غذا برای افراد حاضر در مرکز در همین محیط آغاز خواهد شد و در مراحل بعدی، می‌توان از تهیه غذا و تولید تجاری آن نیز به عنوان کارآفرینی استفاده کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره افتتاح اولین مرکز "بهاران ویژه بانوان" فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «افتتاح اولین مرکز "بهاران ویژه بانوان"» در کادر زیر بنویسید :

9 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید