کد مطلب:  44575 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
افزایش روز افزون کیف پول های بیت کوین

افزایش روز افزون کیف پول های بیت کوین

بیت کوین را باید ارز دیجیتالی دانست که از طرفداران بسیاری برخوردار است. ارز دیجیتالی که انتظار می رود آینده...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ارزش بیت کوین

بیت کوین را باید ارز دیجیتالی دانست که از طرفداران بسیاری برخوردار است. ارز دیجیتالی که انتظار می رود آینده مبادلات پولی باشد و بر تعداد کشورهایی که این ارز دیجیتال را پشتیبانی می کنند، نیز افزوده می شود.به گزارش وب سایت آسمونی، این طور پیداست باید در آینده شاهد افزایش کیف پول های این ارز دیجیتال مطرح باشیم. باتوجه به داده های بدست آمده از شبکه بیت کوین، از 27 دسامبر سال 2017 تاکنون بر تعداد بیت کوین ها افزوده شده و به رقم بزرگی رسیده است.باتوجه به آمار بدست آمده توسط موسسه تحقیقاتی CoinMetrics، هر روز بیش از یک میلیون آدرس کیف پول بیت کوین به ثبت می رسد که شامل گیرنده و فرستنده آن می‌شود. Kevin Rooke یکی از کارشناسان ارز دیجیتال در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرده:

نخستین بار در 27 دسامبر سال 2017 بود که تعداد آدرس ها از 1 میلیون در روز عبور کرده بود. در آن زمان قیمت بیت کوین 9352 دلار و کارمزد تراکنش آن نیز 3.23 دلار اعلام شد. این در حالی است که روز گذشته قیمت بیت کوین 8230 دلار و کارمزد تراکنش نیز تنها 1.33 دلار اعلام شد.

آشنایی با بزرگترین ارز دیجیتال بیت کوین

کوین دسک گزارش داده که اگرچه این تعداد خیره کننده است اما چندان نباید عجیب باشد زیرا تنها نشان می دهد بر آمار کیف پول های ثبت شده بیت کوین در حال افزوده شدن است و این آمار اختلاف خاصی با دسامبر 2017 ندارد. کارشناسان معتقدند شاید نباید به حجم کیف پول های ثبت شده واکنشی نشان داد اما این آمار از دسامبر 2017 تاکنون صورت نگرفت و باری دیگر بر حجم آن افزوده شده و این نشان از افزایش محبوبیت ارز دیجیتالی چون بیت کوین است.

ارز دیجیتالی که بسیاری سعی دارند با سرمایه گذاری در آن و استخراج بیت کوین، سود بسیاری را شامل حال خود کنند. البته این نکته قابل اهمیت است که ارز دیجیتالی نظیر بیت کوین هر روز بر ارزش آن افزوده می شود و گاهی ممکن است افت ارزشی هم داشته باشد. عوامل مختلفی وجود دارند که ارزش بیت کوین را افزایش می دهد و این عوامل عمدتا از نوع فاندامنتال محسوب می شود.

به نوعی البته افزایش تعداد آدرس‌های بیت کوین به تنهایی نمی‌تواند دلیل محکمی برای افزایش استفاده از آن در بین افراد باشد؛ چرا که ایجاد یک آدرس و استفاده از آدرس‌های متعدد برای ناشناس ماندن در شبکه بیت کوین به سادگی انجام می گیرد. با این حساب ، برای نشان دادن میزان بالای این تعداد آدرس فعال، می‌توان به اوبر، که به نوعی سرویس آنلاین حمل و نقل است، در سان‌فرانسیسکو روزانه 14 میلیون سفر با آن انجام می‌شود و یا فروش روزانه‌ 798,877 دستگاه اپل در سال 2017 اشاره کرد. با آن که مقایسه‌ی عجیبی به نظر می‌رسد اما باید گفت که حجم تراکنش‌های بیت کوین با برخی از نام‌های تجاری مطرح دنیا رقابت می‌کند و حتی از آن‌ها پیشی گرفته است.

: برای دریافت مشاوره درباره افزایش روز افزون کیف پول های بیت کوین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «افزایش روز افزون کیف پول های بیت کوین» در کادر زیر بنویسید :

5 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید