کد مطلب:  16775 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
«شب‌های فوتبالی» را از شبکه ورزش ببینید/ ماهیت این برنامه با «نود» تفاوت دارد

«شب‌های فوتبالی» را از شبکه ورزش ببینید/ ماهیت این برنامه با «نود» تفاوت دارد

برنامه «شب‌های فوتبالی» بعد از پایان بازی‌های لیگ برتر از شبکه ورزش پخش می‌شود.  به گزارش آسمونی به نقل از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

برنامه «شب‌های فوتبالی» بعد از پایان بازی‌های لیگ برتر از شبکه ورزش پخش می‌شود.

The night of football, see The Sports Network
The night of football, see The Sports Network

 

 به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در گفتگو با مجید خواجه‌نژاد تهیه‌کننده ؛ در خصوص برنامه «شب‌های فوتبالی» گفت: هدف این برنامه اطلاع‌رسانی دقیق و صحیح است. به خاطر همین با یک تیم با تجربه در تهران و شهرستان‌ها، تولید این برنامه را شروع کرده‌ایم.

 وی ادامه داد: برنامه «شب‌های فوتبالی» بعد از پایان بازی‌های لیگ برتر از شبکه ورزش پخش می‌شود. حتی کنفرانس مطبوعاتی بیشتر بازی‌ها به صورت زنده روی آنتن می‌رود. این بخش برنامه بازتاب‌های خوبی داشته است.

 وی عنوان کرد: بررسی حاشیه دیدارهای لیگ برتر فوتبال با حضور مهمانان ویژه از جمله کارشناسان فوتبال، مسئولان، بازیکنان و سرمربیان در سریعترین زمان ممکن پس از سوت پایان بازی در قالب تصویر روبروی مخاطبان قرار می‌گیرد.

 تحلیل داوری دیدارهای لیگ برتر فوتبال از جمله آیتم‌های جذاب این برنامه خواهد بود.

مقداد مومن‌نژاد دیگر تهیه‌کننده «شب‌های فوتبالی» اظهار داشت: در این مدت رسانه‌ها برنامه «شب‌های فوتبالی» را با «نود» مقایسه کرده اند که به نظر من کاملا اشتباه است. چرا که «نود» برنامه پر سابقه‌ای است که بیشتر به دنبال محورهای اصلی فوتبال است اما برنامه ما با جزئیات به تحلیل مسابقات می‌پردازد.

وی خاطرنشان کرد: بخش چهره‌های ماندگار فوتبال را در هر برنامه پخش می‌کنیم. همچنین گروه تولید «شب های فوتبالی» حدود 150نفر در تهران و شهرستان ها ما را همراهی می‌کنند.

گفتنی است؛ «شب های فوتبالی» در دومین سال حضورش در برنامه های ورزشی سیما، توفیق نسبی داشته و مورد اقبال قرار گرفته است. این برنامه با اجرای عبدالله روا و به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد و مجید خواجه نژاد از شبکه ورزش پخش می شود.

: برای دریافت مشاوره درباره «شب‌های فوتبالی» را از شبکه ورزش ببینید/ ماهیت این برنامه با «نود» تفاوت دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره ««شب‌های فوتبالی» را از شبکه ورزش ببینید/ ماهیت این برنامه با «نود» تفاوت دارد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید