کد مطلب:  46258 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مسکو : تحریم‌های جدید آمریکا آسیبی به ما نمی‌زند

مسکو : تحریم‌های جدید آمریکا آسیبی به ما نمی‌زند

وزیر دارایی روسیه با انتقاد از تحریم‌های جدید کاخ سفید علیه کشورش اظهار داشت که روسیه برابر محدودیت‌های خارجی مقاومت می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تحریم‌های جدید آمریکا آسیبی به ما نمی‌زند - The new US sanctions do not harm us
تحریم‌های جدید آمریکا آسیبی به ما نمی‌زند - The new US sanctions do not harm us
تحریم‌های جدید آمریکا آسیبی به ما نمی‌زند - The new US sanctions do not harm us

به گزارش آسمونی : وزیر دارایی روسیه شنبه گفت که تحریم‌های جدید آمریکا بر روسیه، به روابط دو جانبه مسکو و واشنگتن آسیب می‌رساند.

به گزارش خبرگزاری «رویترز» «آنتون سیلوانوف» وزیر دارایی در این زمینه اظهار داشت که نظام مالی روسیه برابر محدودیت‌های خارجی مقاوم است.

دولت آمریکا روز پنج شنبه با متهم کردن روسیه به استفاده از گاز اعصاب برای مسموم کردن یک جاسوس دوجانبه در انگلیس، تحریم‌های جدیدی علیه روسیه اعمال کرد.

ترامپ پنجشنبه با امضای یک فرمان اجرایی تحریم‌های جدیدی علیه روسیه اعمال کرد. در این فرمان اجرایی به وزرای خزانه‌داری و خارجه آمریکا دستور داده شده طبق مفاد قانونی از اعطای وام به روسیه جلوگیری کرده و مانع کمک‌های مالی و فنی به این کشور شوند.

«سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه نیز در واکنش به تحریم‌های تازه واشنگتن علیه مسکو گفت: «اقدام تازه آمریکا هیچ ربطی به روابط دوجانبه یا مساله "سرگئی اسکریپال" ندارد بلکه مستقیما به شرایط سیاسی داخل آمریکا و رقابتهای انتخاباتی 2020 مربوط است.»

به گزارش رویترز، وزیر دارایی روسیه در ادامه سخنان خود در این زمینه اظهار داشت: «اقتصاد روسیه قبلا ثابت کرده که برابر محدودیت‌های خارجی مقاومت می‌کند.»
وی افزود: «با توجه به بدهی‌های عمومی و موارد دیگر، اطمینان داریم که نظام مالی که ایجاد کرده‌ایم به ما امکان می‌دهد نیازهای بودجه و تشکیلات اقتصادی را با منابع وام گرفته شده تامین کنیم.»
این در حالی است که وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که با دور جدید تحریم‌ها، واشنگتن با تمدید هرگونه وام، کمک مالی یا فنی به روسیه توسط موسسات مالی بین‌المللی مخالفت خواهد کرد.

به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا و ادعای ارتباط ساز و کار  انتخاباتیترامپ با روسیه در سال 2016، ترامپ تلاش می‌کند رویکرد سرسختانه‌تری در قبال مسکو اتخاذ کند تا فشار مخالفان داخلی خود در این زمینه را خنثی کند.
: برای دریافت مشاوره درباره مسکو : تحریم‌های جدید آمریکا آسیبی به ما نمی‌زند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «مسکو : تحریم‌های جدید آمریکا آسیبی به ما نمی‌زند» در کادر زیر بنویسید :

2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید