کد مطلب:  28207  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاساژ «نبوت» پلمپ شد

پاساژ «نبوت» پلمپ شد

به گزارش آسمونی:شهردار منطقه 8 گفت: به دستور مقام قضایی و با حضور عوامل شهرداری منطقه 8 و نیروی انتظامی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاساژ «نبوت» پلمپ شد
پاساژ «نبوت» پلمپ شد


به گزارش آسمونی:شهردار منطقه 8 گفت: به دستور مقام قضایی و با حضور عوامل شهرداری منطقه 8 و نیروی انتظامی پاساژ نبوت درخیابان شهید آیت به علت نداشتن ایمنی لازم پلمپ شد. بهمن نوری شهردار منطقه 8 با اشاره به پلمپ پاساژ نبوت در منطقه 8 گفت: اهمیت ایمن‌سازی و رفع خطر املاک نا ایمن در منطقه 8 در اولویت فعالیت‌ های کاری قرار دارد و تدبیر شهردار تهران نیز رسیدگی ویژه به این موضوع است.

وی افزود: برابر اخذ دستور مقام قضایی و پس از ارائه اخطار‌های مکرر و بی‌توجهی کسبه و مالکان پاساژ نبوت به عنوان یکی از اولویت‌های مهم در بحث املاک نا ایمن، همکاران شهرداری با اطلاع قبلی به محل مراجعه و نسبت به اجرای دستور قضایی اقدام کردند.

نوری با اشاره به اینکه شهرداری منطقه 8 با جدیت نسبت به فرآیند رفع خطر و ایمن‌سازی با هماهنگی مقام قضایی و دیگر دستگاه‌های ذیربط اقدام خواهد کرد، گفت: در راستای حفظ جان و مال شهروندان از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهیم کرد.

شهردار منطقه 8 از مالکان و کسبه املاک نا ایمن خواست که با رعایت دستورالعمل ایمنی و مقاوم سازی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در اسرع وقت قبل از وقوع حوادث جبران ناپذیر نسبت به رفع خطر و ایمن‌سازی اقدام کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
: برای دریافت مشاوره درباره پاساژ «نبوت» پلمپ شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «پاساژ «نبوت» پلمپ شد» در کادر زیر بنویسید :

6 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید