کد مطلب:  56623 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زورگیران قمه‌ به ‌دست آزادراه تهران ـ شمال دستگیر شدند

زورگیران قمه‌ به ‌دست آزادراه تهران ـ شمال دستگیر شدند

متهمان پس از انتقال به پلیس امنیت در بازجویی های اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و علت آن را خودنمایی و ایجاد مزاحمت عنوان کردند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

پلیس امنیت تهران، 3 زورگیر پرایدسوار را که با سلاح سرد، سرنشینان یک دستگاه پژو 206 را در آزادراه تهران ـ شمال تهدید کرده بودند شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی 3 عامل زورگیری و قمه کشی در آزاد راه "تهران – شمال" خبر داد و گفت: متهمان در کمتر از 48ساعت در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سرهنگ "سعید راستی"با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در پی انتشار و باز نشر کلیپی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با عنوان زورگیری و قمه کشی در آزاد راه "تهران – شمال" که در آن 3 سرنشین یک دستگاه خودرو پراید، با قدرت نمایی و با استفاده از سلاح سرد، سرنشینان یک دستگاه خودروی 206 را تهدید کرده بودند؛ بررسی موضوع بلافاصله در دستور کار مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های اولیه و استعلام پلاک انتظامی خودروی متهمان مشخص شد، پلاک انتظامی نصب شده متعلق به خودروی پراید نبوده و شماره انتظامی جعلی است، گفت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی ماموران این پلیس موفق شدند هویت واقعی متهمان و مخفیگاه آنها را در حوالی شهر قدس شناسایی کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان اخذ شد، گفت: روز 25 آبان ماه تیمی از ماموران این مرکز به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند هر سه آنها را دستگیر و در بازرسی از محل چند قبضه سلاح سرد نیز کشف کنند.

سرهنگ راستی عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس امنیت در بازجویی های اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و علت آن را خودنمایی و ایجاد مزاحمت عنوان کردند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران در پایان خاطر نشان کرد: هر سه متهم در کمتر از 48 ساعت دستگیر و با صدور قرار میلیاردی از سوی مرجع قضائی روانه زندان شدند.

نظر خود را درباره «زورگیران قمه‌ به ‌دست آزادراه تهران ـ شمال دستگیر شدند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید