کد مطلب:  12268  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جذابترین و منفورترین گردشگران جهان

جذابترین و منفورترین گردشگران جهان

یك بررسی بین المللی جدید بر روی گردشگران 21كشور، آمار جالب و قابل ملاحظه‌ای از جذاب‌ترین و منفورترین...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

tourism
tourism

یک بررسی بین المللی جدید بر روی گردشگران 21کشور، آمار جالب و قابل ملاحظه‌ای از جذاب‌ترین و منفورترین گردشگران جهان را به دست آورده است.

در بررسی‌های به عمل آمده گردشگران فرانسوی در صدر منفورترین گردشگران اروپایی و گردشگران چینی و هندی در رتبه اول بدترین گردشگران دنیا قرار گرفته‌اند.

نکته قابل ملاحظه در این تحقیق درباره گردشگران ژاپنی است که لقب بانزاکت‌ترین، آرام‌ترین و منظم‌ترین گردشگران در سطح جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

در تحقیقی که از کارکنان 4 هزار هتل در آلمان و انگلستان، ایتالیا، فرانسه، کانادا و آمریکا صورت گرفت، پاسخ‌های متفاوتی از جانب کارکنان درباره رفتارهای مختلف مسافران به دست آمد.

در این تحقیق گردشگران ایتالیایی و فرانسوی خوش پوش‌ترین مسافران، گردشگران آمریکایی نیز بر اثر محدودیت زبان مشتاق‌ترین مسافران در ارتباط برقرار کردن با زبان‌های متفاوت بوده‌اند.

تیموتی دی روک، رییس بازاریابی مجموعه هتل‌های اکسپدیا گفت: انگلیسی صحبت کردن برای اکثر کارکنان هتل‌ها امری ساده است درحالی که ارتباط برقرار کردن با گردشگران فرانسوی و ایتالیایی

بسیار دشوار است.

در بررسی‌های انجام گرفته فرانسوی ها به علت بهره‌مندی از تعطیلات طولانی‌تر نسبت به سایر کشورهای به عنوان خسیس‌ترین گردشگران لقب گرفته و از این بابت بر تصور قدیمی خست اسکاتلندی

خط بطلان کشیده‌اند. اگر چه گردشگران آمریکایی دست و دلبازترین گردشگران و در عین حال گستاخ‌ترین آن‌ها محسوب شده‌اند

: برای دریافت مشاوره درباره جذابترین و منفورترین گردشگران جهان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «جذابترین و منفورترین گردشگران جهان» در کادر زیر بنویسید :

6 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید