کد مطلب:  48100 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دیدار تیم های ایران و عراق به تعویق نمی افتد

دیدار تیم های ایران و عراق به تعویق نمی افتد

رئیس فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد که دیدار تیم ملی این کشور با ایران به خاطر اعتراضات به تاخیر یا مکان دیگری منتقل نمی‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
The match between Iran and Iraq will not be postponed
The match between Iran and Iraq will not be postponed

دیدار تیم های ایران و عراق به تعویق نمی افتد - The match between Iran and Iraq will not be postponeda

به گزارش آسمونی : عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون فوتبال عراق در حاشیه جلسه کمیته اجرایی AFC که روز گذشته با حضور اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد به شایعات احتمال تاخیر یا برگزاری بازی تیم ملی این کشور با ایران در انتخابی جام جهانی 2022 در کشور ثالث واکنش نشان داد.

رئیس فدراسیون فوتبال عراق درباره این موضوع گفت: اعضای AFC درباره وضعیت امنیتی عراق سوالات زیادی از من کردند چون می‌خواستند بدانند که بازی ما با ایران و بحرین در انتخابی جام جهانی 2022 بدون مشکل برگزار می‌شود. تمام ترس‌های آنها را با بیان واقعیت و وضع موجود در شهر بصره از بین بردم. به آنها توضیح دادم که اعتراضات به شکل مسالمت آمیز در حال برگزاری است و این اتفاقات مثل اعتراضاتی است که اخیرا در هنگ کنگ برگزار شد.

وی درباره برگزاری بازی با ایران نیز گفت: بازی ما با ایران تا الان مقرر شد در زمان مشخص خود (23 آبان) بدون تاخیر یا نقل مکانی برگزار شود. مخصوصا اینکه مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در این جلسه حضور داشت درباره تاخیر یا جابه جایی بازی صحبتی نکرد و اعتراضی نداشت.

تیم ملی کشورمان قرار است در چهارمین بازی خود در انتخابی جام جهانی 2022 در تاریخ 23 آبان در ورزشگاه بصره به مصاف تیم ملی فوتبال عراق برود.

نظر خود را درباره «دیدار تیم های ایران و عراق به تعویق نمی افتد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید