کد مطلب:  47152  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود

قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی شود، گفت: جهت اجرای این قانون باید عموم پزشکان از عده قلیلی از پزشکان که درآمدهای نجومی دارند، مستثنا شوند لذا باید تغییراتی در این بند قانونی صورت گیرد تا نظر و دیدگاه پزشکان نیز تامین شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود
قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود
قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود - The law on installing POS in doctors' offices has been executed since Mehr

به گزارش آسمونی : ذبیح الله نیکفر در خصوص نصب کارتخوان در مطب پزشکان و عدم فرار از پرداخت مالیات، اظهار کرد: در تبصره بند 6 لایحه بودجه آمده است که مطب‌ها باید به کارتخوان مجهز شوند، پزشکان هم همواره مبادی آداب بوده و بر خلاف تبلیغات صورت گرفته قانون گریز نیستند.نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل افزود: در این راستا باید دیدگاه پزشکان و نظر کارشناسان، سازمان‌های مرتبط نظیر پرستاری و مامایی هم بررسی و اعمال شود و با در نظر گرفتن همه جوانب این قانون اجرا و اعمال شود.

نیکفر گفت: جهت اجرای این قانون باید عموم پزشکان از عده قلیلی از پزشکان که درآمدهای نجومی دارند، مستثنا شوند لذا باید تغییراتی در این بند قانونی صورت گیرد تا نظر و دیدگاه پزشکان نیز تامین شود.

وی با بیان اینکه مقرر شده که قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی شود، ادامه داد: برای سالیان بعد حتما باید باید این قانون اصلاح شود و دیدگاه تخصصی فعالان این عرصه هم اعمال شود.

: برای دریافت مشاوره درباره قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود» در کادر زیر بنویسید :

5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید