کد مطلب:  41070 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین جزئیات از برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

آخرین جزئیات از برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

به گزارش آسمونی:آشنا با اشاره به اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی به تشریح جزئیات برگزاری این آزمون...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آخرین جزئیات از برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور
آخرین جزئیات از برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

به گزارش آسمونی:آشنا با اشاره به اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی به تشریح جزئیات برگزاری این آزمون پرداخت.

سید عزیز آشنا مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه  چاپ کارت‌های ورود به جلسه داوطلبان شرکت در ششمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 13 اسفند 1397 آغاز شده است، اظهار کرد: به داوطلبان توصیه می‌شود در اسرع وقت کارت‌های خود را از سامانه آزمون دریافت و چاپ کنند تا اگر مشکلی در کارت آن‌ها وجود داشت بتوانند ضمن مراجعه به باجه‌های رفع نقص نسبت به رفع نقص آن اقدام کنند.

آشنا با بیان این‌که آدرس باجه‌های رفع نقص در سامانه‌ آزمون جهاد دانشگاهی اعلام شده است، تاکید کرد: آزمون در 128 شهر و 262 حوزه برگزار می‌شود؛ همچنین رفع نقص تا روز پنج‌شنبه 16 اسفند 97 در باجه‌های رفع نقص از ساعت 9 صبح تا 13 انجام می‌گیرد.

وی با تاکید بر این‌که ورود به جلسه آزمون بدون در دست داشتن کارت شرکت در آزمون که مشخصات صحیح و عکس داوطلب بر روی آن وجود داشته باشد، ممنوع است، بیان کرد: داوطلبان، کارت ورود به جلسه خود را حداکثر تا روز چهارشنبه 15 اسفند 97 از سامانه‌ آزمون دریافت کنند تا فرصت رفع نقص که آخرین روز فعالیت باجه‌های آن روز پنجشنبه 16 اسفند 97 است برای آنان وجود داشته باشد.دریافت کارت ورود به آزمون استخدامی بدون  کد رهگیری

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی ادامه داد: در صورتی‌که هر یک از داوطلبان کد رهگیری خود را فراموش کرده باشد، می‌تواند ضمن مراجعه به سامانه‌ آزمون و از قسمت بازیابی کد رهگیری نسبت به بازیابی آن اقدام کرده و کارت ورود به آزمون را دریافت و چاپ کنند.

وی افزود: چنانچه هر یک از داوطلبان سوالی در رابطه با چاپ کارت شرکت در آزمون داشته باشند، می‌توانند با مرکز تماس آزمون تماس بگیرند.

گفتنی است؛ تاریخ برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور 17 اسفند 97 و راس ساعت 9 صبح برگزار می‌شود و اعلام نتایج از طریق مشاهده نتایج در پروفایل داوطلبان خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره آخرین جزئیات از برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آخرین جزئیات از برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید