مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  55253 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نگاهی بر فیلم سینمایی "آخرین سیاره"

نگاهی بر فیلم سینمایی "آخرین سیاره"

فیلم سینمایی «آخرین سیاره» به کارگردانی ترنس مالیک روایتگر جند بخش های مختلف در زندگی حضرت مسیح است. اخباری درباره بازی لیلا حاتمی در این پروژه سینمایی منتشر شده است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

فیلم آخرین سیاره به کارگردانی ترنس مالیک، بخش هایی از زندگی حضرت مسیح را روایت می کند. امروز در آسمونی قصد داریم این فیلم سینمایی تاریخی را به شما معرفی کنیم.

 

فیلم سینمایی آخرین سیاره (the last planet) قسمت هایی از زندگی حضرت مسیح را بر اساس قصه های انجیل به تصویر می کشد. فیلمبرداری جدید ترین اثر ترنس مالیک در ایتالیا شروع شد. این فیلم در ژانر درام و تاریخی می باشد و بازیگران مطرح و نوظهور از سرتاسر جهان در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. در روز های اخیر اخباری مبنی بر بازی لیلا حاتمی در این اثر سینمایی منتشر شده است اما در هیچ یک از سایت های رسمی تایید نشده. همانطور که در آسمونی اشاره کرده بودیم، حضوربازیگر ایرانی در یک فیلم بین‌المللی خواهد بود.تا به امروز تنها سایت (IMDb) خبرحضور این بازیگر مطرح ایرانی را در این فیلم را منتشر کرده است.

نگاهی بر فیلم سینمایی
نگاهی بر فیلم سینمایی

بازیگران فیلم سینمایی آخرین سیاره: ماتیاس اسخونارتس،  نومان اکار،  ایدن ترنر، مارک رایلنس، بن کینگزلی، جوزف ماول، داگلاس بوث، گیزا رورینگ و ...

خلاصه داستان فیلم سینمایی آخرین سیاره: در سال 30 میلادی هنگامی که سرزمین یهودیه ، تحت کنترل امپراتوری روم بود ، زنی به نام مریم از شهر کوچک مجدله شروع به پیروی از عیسی میکند. خانواده و پدرش سعی می کنند در رفتن او ​​از خانه ، دخالت کنند اما او آنها را پس می زند. او در اثبات اقتدار روح عیسی مانند سایر حواریون است و این باعث درگیری با سایر مریدان مرد ، از جمله پطرس می شود. مریم عیسی را تا راه مصلوب شدن و رستاخیز دنبال می کند. در پایان او توسط پطرس به عنوان یک پیرو وفادار عیسی پذیرفته می شود.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نگاهی بر فیلم سینمایی "آخرین سیاره" فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نگاهی بر فیلم سینمایی "آخرین سیاره"» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید