کد مطلب: 16193 درج نظر
سریال دختر امپراطور + معرفی بازیگران و ماجرای خودکشی یکی از بازیگران اصلی
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال دختر امپراطور (با نام کامل دختر امپراطور، سو بیک هیانگ The king’s Daughter Soo Baek Hyang) ساخت کشور کره جنوبی می باشد که یک درام تاریخی است .
سرفصل های این مطلب:[بستن]
سریال دختر امپراطور-The King's Daughter, Soo Baek-hyang سریال دختر امپراطور-The King's Daughter, Soo Baek-hyang

سریال دختر امپراطور، (The King's Daughter, Soo Baek-Hyang) یک درام تاریخی است که از شبکه پنج ایران و تکرار آن از شبکه تماشا هم پخش شده است. 92 درصد مردم کره به این سریال رای مثبت داده اند.

ماجرای سریال دختر امپراطور ماجرای سریال دختر امپراطور

سریال دختر امپراطور (با نام کامل دختر امپراطور، سو بیک هیانگ The king’s Daughter Soo Baek Hyang) ساخت کشور کره جنوبی می باشد که یک درام تاریخی است . این سریال محصول سال 2014–2013 و یکی از مجموعه های نمایشی جذاب می باشد که 54 قسمت، 55 دقیقه ای است . کارگردانی این مجموعه تلویزیونی را Lee Sang-Yeob و فیلمنامه آن را Hwang Jin-Young برعهده داشته است.

قصه اصلی این سریال در دوران حکومت رانی بیست و پنجمین پادشاه باکجه، مو ریانگ، رقم خورده و روایتگر عشق تاریخی و بی نظیر پرنسس سو بیک هیانگ (Seo Hyun Jin) و ولیعهد میونگ نونگ (Jo Hyun Jae) می باشد.

شاه موریانگ یکی از پادشاهان باکجه بود که به یک روند تجدد و احیا در سلطنت خود رسیدگی می‌کرد درحالیکه در حال تبدیل امپراتوری خود به یک قدرت دریایی نیز بود، او یک دختر ناشناخته و مخفی داشت به نام «سو بیک-هیانگ» که بخاطر خواهر ناتنی‌اش «سئول هی» نتوانست به مقام شاهزادگی برسد. اما او در برابر پدرش عمیقاً درستکار و یک وطن‌پرست بود. بعدها وی رهبر «بیمون» شد، یک گروه مخفی جاسوسی که در جنگ به کشورش کمک می‌کرد، سو بیک-هیانگ توانست در تاریخ باکجه برای همیشه در یادها بماند.

مرگ جون تائه سو در نقش شاهزاده جین مو مرگ جون تائه سو در نقش شاهزاده جین مو

جون تائه سو یکی از بازیگران دختر امپراطور بود او در نقش شاهزاده جین مو حضور داشت. جون تائه متولد 2 مارس 1984 بود . وی 21 ژانویه 2018 بر اثر افسردگی شدید، خودکشی کرد . خواهر او یکی از بازیگران معروف کره، ها جی وون است که یکی از سریال های او (Empress Ki) ملکه کی است.

جون تائه سو و خواهرش ها جی وون جون تائه سو و خواهرش ها جی وون

مراسم جون تائه سو مراسم جون تائه سو

بازیگران سریال دختر امپراطور بازیگران سریال دختر امپراطور

پادشاه موریونگ :  لی جه ریونگ ولیعهد نانگ میانگ : جو هیون جائه چه‌هوا : میونگ سی بین سولنان : سئو هیون جین سوریا : سئو وو شاهزاده جین‌مو : جین تائه سو ملکه  : ایم سه می دالیم :  Cha Hwa-yeon پادشاه دانگ سئونگ : Jung Chan پادشاه گائه رو دوم : Lee Ki-young

سئو هیون جین در نقش سولنان سئو هیون جین در نقش سولنان

سئو وو در نقش سوریا سئو وو در نقش سوریا

جو هیون جائه در نقش ولیعهد نانگ میانگ جو هیون جائه در نقش ولیعهد نانگ میانگ

ایم سه می در نقش ملکه ایم سه می در نقش ملکه

72

74

73

62

277دختر امپراطور4دختر امپراطور11دختر امپراطور7دختر امپراطور3

دختر امپراطور5

دختر امپراطور10

ثبت نظر درباره «سریال دختر امپراطور + معرفی بازیگران و ماجرای خودکشی یکی از بازیگران اصلی»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت