کمیسیون مشترک برجام 11 شهریور برگزار می‌شود | آسمونی
کد مطلب: 55261 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کمیسیون مشترک برجام 11 شهریور برگزار می‌شود

کمیسیون مشترک برجام 11 شهریور برگزار می‌شود

نشست کمیسیون مشترک برجام روز اول سپتامبر (11 شهریور) در وین اتریش برگزار می‌شود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : خبرگزاری فرانسه اعلام کرد نشست کمیسیون مشترک برجام روز اول سپتامبر (11 شهریور) در وین، پایتخت اتریش برگزار می‌شود.

شب گذشته مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل و رئیس دوره‌ای شورای امنیت، خواستار فعال‌سازی مکانیسم ماشه برای بازگشت تحریم‌ها علیه ایران ظرف 30 روز شده بود.

این در حالی است که خبرنگار شبکه خبری سی‌بی‌اس اعلام کرد جلسه شورای امنیت درباره ایران که روسیه درخواست برگزاری آن را کرده است، امروز برگزار نمی‌شود.

برایان هوک، نماینده پیشین دولت آمریکا در امور ایران که به تازگی از سمت خود استفعا داده، روز جمعه مدعی شد که توافق برجام جنبه سیاسی دارد و از لحاظ حقوقی الزامی ایجاد نمی‌کند. برایان هوک همچنین گفت که دولت آمریکا هیچ منعی برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران ندارد.

در همین حال رابرت او برایان، مشاور امنیت ملی آمریکا بار دیگر مدعی شد برجام بدترین توافق دیپلماتیک از زمان توافقنامه مونیخ بوده و جان کری کمک کرده است ایران از منافع کاهش تحریم‌ها به ارزش 150 میلیارد دلار برخوردار شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره کمیسیون مشترک برجام 11 شهریور برگزار می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «کمیسیون مشترک برجام 11 شهریور برگزار می‌شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?