مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  54565 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ارتش رژیم صهیونیستی، اسرائیلی بودن جنگنده ها را رد کرد

ارتش رژیم صهیونیستی، اسرائیلی بودن جنگنده ها را رد کرد

منابع صهیونیستی بامداد جمعه مدعی رد ایجاد مزاحمت برای هواپیمای مسافربری ایرانی از سوی جنگنده‌های این رژیم شدند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از پایگاه خبری معا فلسطین، مقام‌های عالی رتبه صهیونیستی در واکنش به اخبار منتشر شده در خصوص رهگیری هواپیمای مسافربری ایران از سوی جنگنده‌های اسرائیل مدعی شدند:جنگنده‌هایی که هواپیمای ایرانی را رهگیری کردند اسرائیلی نبوده‌اند.

در همین حال، شبکه 13 تلویزیونی رژیم صهیونیستی گزارش داد که دو جنگنده نظامی که برای هواپیمای ایرانی ایجاد مزاحمت کرد، متعلق به ارتش آمریکا بوده است.

پیش‌تر منابع خبری مدعی شده بودند که 2 جنگنده رژیم صهیونیستی در آسمان سوریه برای هواپیمای متعلق به شرکت ماهان ایجاد مزاحمت کردند.

از سوی دیگر مقام‌های هواپیمایی سوریه به خبرگزاری رسمی این کشور (سانا) گفتند؛ جنگنده‌هایی که گمان می‌رود متعلق به ائتلاف آمریکایی بودند در منطقه التنف واقع در جنوب شرقی سوریه به این هواپیمای مسافربری نزدیک شدند و همین مسأله باعث شد تا خلبان هواپیما ارتفاع پرواز را به صورت ناگهانی کاهش دهد.

بر اساس این گزارش، هواپیمای مسافربری ایرانی به پرواز خود ادامه داد و در فرودگاه بیروت به زمین نشست.

18 بهمن 1398 نیز وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در حملات هوایی خود به سوریه از پوشش و سپر هواپیماهای غیرنظامی استفاده می‌کند تا عملکرد سامانه‌های پدافند هوایی سوریه را مختل کند. بر اساس این گزارش، همزمان با حمله جنگنده‌های اسرائیلی به اطراف دمشق و نزدیک فرودگاه بین المللی این شهر، یک فروند هواپیمای مسافربری مدل ایرباس 320 با 172 مسافر از مبداء تهران آماده فرود در فرودگاه دمشق بود.

به لطف عملیات فنی برج مراقبت فرودگاه دمشق و عملکرد فعال سیستم کنترل ترافیک هوایی، هواپیمای مسافری از منطقه شلیک ضد موشک‌ها دور و خارج شد و به جای فرودگاه دمشق با امنیت در فرودگاه پایگاه روسی حمیمیم به زمین نشست.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ارتش رژیم صهیونیستی، اسرائیلی بودن جنگنده ها را رد کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ارتش رژیم صهیونیستی، اسرائیلی بودن جنگنده ها را رد کرد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید