کد مطلب:  7525  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صعود تیم ملی والیبال ایران به نیمه نهایی سخت شد

صعود تیم ملی والیبال ایران به نیمه نهایی سخت شد

1393/06/27تیم ملی والیبال ایران مقابل آلمان تن به شکست داد تا کارش برای رسیدن به نیمه نهایی مسابقات جهانی سخت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیم ملی والیبال ایران مقابل آلمان تن به شکست داد تا کارش برای رسیدن به نیمه نهایی مسابقات جهانی سخت شود.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران که برای اولین بار در تاریخ موفق شده به جمع شش تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان راه یابد، در اولین دیدارش از مرحله سوم رقابتها برابر آلمان قرار گرفت و با نتیجه 3-0 شکست خورد.

با این باخت کار تیم ملی والیبال ایران برای صعود به نیمه نهایی بسیار سخت شد.

ایران در آخرین بازی خود در مرحله سوم در حالی ساعت 22 و 55 دقیقه پنجشنبه(امشب) به مصاف فرانسه می رود که این تیم در بازی اول آلمان را به راحتی 3-0 برده است. ایران برای صعود به نیمه نهایی به یک برد قاطعانه مقابل فرانسه احتیاج دارد.

ست اول؛ 25-15 آلمان

ایران با امیر غفور، محمد موسوی، سعید معروف، عادل غلامی، میرزاجانپور و فرهاد ظریف بازی را شروع کرد.

هر چند در شروع ست اول آلمانها در دریافت متزلزل نشان می دادند اما تیم ایران کمی شتابزده به نظر می رسید و تمرکز لازم را نداشت. در نبرد روی تور آلمانها موفق تر بودند و به بازی آمدن میلاد عبادی پور، شهرام محمودی و مهدی مهدوی هم بی نتیجه ماند.

تیم ایران که از قالب اصلی اش خارج شده بود و سرویس هم زیاد خراب می کرد، ست اول را 25 بر 15 باخت.

 

ست دوم؛ 25-21 آلمان

در شروع ست دوم باز برتری با آلمان بود، هر چند ایران اجازه نمی داد اختلاف امتیاز زیاد شود. دفاع ایران روی کارهای سرعتی آلمان جا می ماند اما وقتی غلامی به خط سرویس رفت و موسوی به همراه غفور و میرزاجانپور در دفاع روی تور قرار گرفتند ایران بالاخر 11-10 جلو افتاد.

اما میرزاجانپور از منطقه عقب زمین پایش روی خط رفت و در ادامه آبشار غفور هم دفاع شد تا آلمان 16- 14 از ایران جلو بزند. آلمان این برتری را تا پایان حفظ کرد تا ست دوم هم به سود ژرمن ها تمام شود.

 

ست سوم؛ 25- 19 آلمان

وقتی آرمین تشکری به جای غلامی به بازی آمد ورق برای ایران برگشت. با دفاع خوب آرمین تشکری و فرهاد قائمی، ایران وقت استراحت فنی اول را 8 بر 7 به سود خود کرد و در ادامه 12-9 برتری با ایران بود اما ایران به شکل عجیبی روی این امتیاز گیر کرد و آلمان 7-8 امتیاز پیاپی گرفت. آلمان قدر این برتری را می دانست و تا پایان فاصله امتیازی را حفظ کرد تا ست سوم و این بازی را برنده شود.

: برای دریافت مشاوره درباره صعود تیم ملی والیبال ایران به نیمه نهایی سخت شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «صعود تیم ملی والیبال ایران به نیمه نهایی سخت شد» در کادر زیر بنویسید :

6 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید