حکم محکومیت فرد هتاک به مردم مازندران صادر شد | آسمونی
کد مطلب: 55602 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حکم محکومیت فرد هتاک به مردم مازندران صادر شد

حکم محکومیت فرد هتاک به مردم مازندران صادر شد

رییس کل دادگستری مازندران از صدور حکم محکومیت فرد هتاک به مردم مازندران خبر داد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : حجت الاسلام اکبری رییس کل دادگستری مازندران با اشاره به صدور حکم محکومیت فرد هتاک به مردم مازندران، گفت: در پی انتشار کلیپی در اواسط هفته گذشته در فضای مجازی مبنی بر توهین به مردم مازندران با رصد نیرو‌های اطلاعاتی، عامل هتاکی بازداشت و متهم جهت رسیدگی به جرم ارتکابی تحویل مراجع قضایی استان شد.

او افزود: با تشکیل پرونده در حوزه قضایی مرزن آباد، متهم بابت تشویش اذهان عمومی، توهین و افترا در مجموع به تحمل ۳ سال حبس و ۱۴۸ ضربه شلاق تعزیری و مجازات تکمیلی منع اقامت و تردد در استان‌های ساحلی شمال کشور و اقامت اجباری در مناطق محروم به مدت ۲ سال محکوم شد.
بیشتر بخوانید

برگزاری دادگاه فرد هتاک به مردم مازندران

حجت الاسلام اکبری گفت: با توجه به اظهار ندامت متهم، نیمی از مجازات حبس وی، بصورت مراقبتی با الزام به انجام کارگری جهت ساخت مسکن ایتام و نیازمندان اجرا خواهد شد.

رییس کل دادگستری مازندران افزود: دستگاه قضایی استان با هرگونه ناهنجاری و اهانت که موجب جریحه دار شدن احساسات مردم شود جدی و قاطعانه برخورد خواهد کرد و در این مسیر هیچ گونه مماشاتی ندارد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره حکم محکومیت فرد هتاک به مردم مازندران صادر شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «حکم محکومیت فرد هتاک به مردم مازندران صادر شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?