کد مطلب: 47847 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حادثه در لوکیشن سریال خواب زده منجر به مرگ یکی از عوامل شد

حادثه در لوکیشن سریال خواب زده منجر به مرگ یکی از عوامل شد

مهدی جعفری که به دلیل آتش‌سوزی در محل تصویربرداری سریال نمایش خانگی «خواب زده» دچار سوختگی حاد شده بود، بعد از دو روز بستری، صبح روز (21 مهر ماه) در بیمارستان در گذشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حادثه در لوکیشن سریال خواب زده منجر به مرگ یکی از عوامل شد - The incident in Khabzadeh TV serie location resulted in one death حادثه در لوکیشن سریال خواب زده منجر به مرگ یکی از عوامل شد - The incident in Khabzadeh TV serie location resulted in one death

به گزارش آسمونی : الهام غفوری تهیه‌کننده سریال «خواب‌زده» در گفت‌وگویی با ایسنا، با تایید خبر در گذشت مهدی جعفری گفت: آخرین روزهای تصویربرداری را پشت سر گذاشته بودیم، نمی‌دانیم واقعا چه اتفاقی افتاد، سوختگی آنقدر شدید بود که نمی‌شد کاری کرد. کار ما متوقف شده است چون نه دکور را داریم و نه وحید را.

وی در ادامه درباره‌ی مراسم تشییع این طراح صحنه گفت: کارهای ترخیص انجام و به کرج که محل زندگی‌اش بود منتقل شد. پس از انجام مراحل پزشکی قانونی مراسم برگزار خواهد شد.این تهیه‌کننده گفت: ما برای کارشناسی حادثه رخ داده در خواست کارشناسی کرده‌ایم. چون کسی داخل آن لوکیش نبود، واقعا باید ببینیم ماجرا چه بوده است؟ نمی‌دانیم واقعا چه اتفاقی افتاده است. لوکیشن ما فینال کار بود و کاملا برا ی فیلم‌برداری آماده شده بود و همه باید آنجا را ترک می‌کردند. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که ایشان دوباره به لوکیشن بازگشته و آن اتفاق افتاد. خداوند به خانواده مهدی جعفری صبر بدهد.

روز شنبه 20 مهر ماه، مهدی جعفری طراح صحنه تلویزیون به دلیل آتش سوزی در محل تصویربرداری سریال شبکه خانگی «خواب زده» دچار 85 درصد سوختگی شد.

خواب زده به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم، به نویسندگی سعید نعمت‌الله،  سریالی در ژانر وحشت برای نمایش خانگی است که با انجام مراحل تصویربرداری و سپری کردن مراحل فنی در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «حادثه در لوکیشن سریال خواب زده منجر به مرگ یکی از عوامل شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?