کد مطلب: 49119 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دولت برای تعطیلی ادارات در روزهای آلوده مقاومت می‌کند

دولت برای تعطیلی ادارات در روزهای آلوده مقاومت می‌کند

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از مقاومت شدید دولت برای تعطیلی ادارت و بخش خصوصی در روزهای آلوده پایتخت گلایه کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دولت برای تعطیلی ادارات در روزهای آلوده مقاومت می‌کند - The government is resisting against the closure of offices on the polluted days دولت برای تعطیلی ادارات در روزهای آلوده مقاومت می‌کند - The government is resisting against the closure of offices on the polluted days

به گزارش آسمونی : حجت نظری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان این‌که متاسفانه چند روزی است که هوای تهران بسیار آلوده شده است، اظهار کرد: به رغم این‌که انتظارات مردم در این زمینه از مدیریت شهری بود، اما باید اعلام کنم که تنها مرجع رسیدگی به آلودگی هوا مدیریت شهری نیست، اما این توقع را خود شهرداری تهران ایجاد کرده است چرا که وقتی سال گذشته شرایط هوا به دلیل بارش‌ها بهتر شد آن شرایط هوا را ناشی از توفیقات اجرای طرح ترافیک جدید دانستند.

وی با بیان این‌که طرح ترافیک نتوانست کارآمدی خود را نشان دهد، گفت: به نظر می‌رسد طرح ترافیک در این روزها عملکرد خود را نشان داده و از شهردار و معاون حمل و نقل می‌خواهم که برای سال آینده در بررسی اجرای طرح کاهش آلودگی هوا تجدیدنظر کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در ادامه با تاکید بر این‌که دولت مقاومت شدیدی برای تعطیلی ادارات و بخش عمومی در روزهای آلوده دارد، اظهار کرد: این در حالی است که اگر این مراکز در کنار مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شوند حداقل می‌توانند مردم از شهر خارج شده و این مساله سبب کاهش آلودگی هوا می‌شود اما دولت نظرات خود را قطره‌چکانی اعلام می‌کند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «دولت برای تعطیلی ادارات در روزهای آلوده مقاومت می‌کند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?