کد مطلب:  8271 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برنامه گالری های تهران در آغاز آذر ماه

برنامه گالری های تهران در آغاز آذر ماه

1393/09/06 گالری‌های تهران در پایان این هفته نیز با برگزاری نمایشگاه‌هایی از آثار هنرهای تجسمی میزبان...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

1393/09/06

گالری‌های تهران در پایان این هفته نیز با برگزاری نمایشگاه‌هایی از آثار هنرهای تجسمی میزبان هنردوستان هستند.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، یک هنرمند، مجموعه‌ای از تابلوهای فیگوراتیو خود را که از روی مدل‌های زنده خلق شده‌اند، با نام «چند نفر از ما» در گالری «گلستان» به‌نمایش گذاشته است.

شهرزاد قاضی زاهدی، درباره‌ی نمایشگاه «چند نفر از ما» اظهار کرد:‌ 19 تابلوی نقاشی در ابعاد مختلف و با تکنیک اکریلیک روی بوم به‌نمایش گذاشته شده است. این تابلوها سبک واحدی ندارند و تلفیقی از فیگوراتیو، مدرن و اکسپرسیو هستند.

این نمایشگاه از 30 آبان تا پنجم آذرماه از ساعت 16 تا 20 در گالری «گلستان» به نشانی دروس، خیابان کماسایی، شماره 34 میزبان علاقه‌مندان به هنر نقاشی است.

نگارخانه‌ی لاله

مرتضی اسدی تازه‌ترین نقاشی‌های خود را در نمایشگاهی با عنوان «من و پاییز» به‌نمایش گذاشته است.

این هنرمند درباره‌ی تازه‌ترین نمایشگاه آثار خود، اظهار کرد:‌ 35 تابلوی نقاشی در ابعاد 40*40، 50*50 و 60*60 سانتی‌متر در این نمایشگاه روی دیوار رفته است. تکنیک همه‌ی کارها اکریلیک روی بوم است.

نمایشگاه «من و پاییز» از 30 آبان تا 12 آذرماه از ساعت 9 تا 19 در گالری لاله به نشانی خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله میزبان علاقه‌مندان است.

گالری گلستان

پونه جعفری‌نژاد تازه‌ترین نمایشگاه آثار فیگوراتیو و آبستره‌ی خود را با به‌کارگیری موتیف‌های فرش در گالری «گلستان» به‌نمایش می‌گذارد.

این هنرمند درباره‌ی این نمایشگاه توضیح داد: 10 تابلوی نقاشی در ابعاد مختلف به‌نمایش گذاشته خواهد شد. در واقع، این نمایشگاه دو مجموعه‌ی فیگوراتیو و آبستره است؛ در کارهای فیگوراتیو از موتیف‌های فرش استفاده کرده‌ام و کارهای آبستره هم سادگی خاصی دارند، فضای باز، منظره‌های متنوع و طبیعت را به‌نمایش گذاشته‌اند.

نمایشگاه آثار جعفری‌نژاد از هفتم تا دوازدهم آذرماه از ساعت 16 تا 20 در گالری «گلستان» به نشانی دروس، خیابان کماسایی، شماره 34 میزبان علاقه‌مندان به هنر نقاشی است.

تالار میرمیران خانه‌ی هنرمندان ایران میزبان نمایشگاهی از سنگ‌تراشه‌های «آژینه سیاح‌فیروز» خواهد بود.

نگارخانه‌ی میرمیران

نمایشگاه «گوهر راز» شامل مجموعه‌ای از سنگ‌تراشه‌های «آژینه سیاح‌فیروز» است که 6 آذر ساعت 17 در نگارخانه‌ میرمیران خانه‌ی هنرمندان ایران افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه شامل 110 اثر است که با تکنیک تراش و حکاکی روی سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی ساخته شده‌اند.

این نمایشگاه تا 11 آذرماه در نگارخانه میرمیران دایر خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه هر روز از ساعت 13 تا 20 به نشانی خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر، خانه‌ی هنرمندان ایران مراجعه کنند.

گالری ایده پارسی

هفت هنرمند زن آثار تصویرسازی خود را در یک نمایشگاه گروهی در گالری «ایده پارسی» به‌نمایش می‌گذارند.

عارفه یونسی درباره‌ی نمایشگاه «هر ذهنی یه دودکش داره» اظهار کرد: 35 تابلوی تصویرسازی از هفت هنرمند زن (هر هنرمند پنج تابلو) در این نمایشگاه روی دیوار می‌رود. این آثار با تکنیک‌های مختلفی مانند میکس‌مدیا و کلاژ خلق شده‌اند و ابعادی در اندازه کاغذ A3 و A4 دارند.

نمایشگاه «هر ذهنی یه دودکش داره» از هفتم تا 12 آذرماه از ساعت 17 تا 20 در گالری «ایده پارسی» به نشانی خیابان شریعتی، خیابان کلاهدوز، نرسیده به سه‌راه نشاط، کوچه الله‌وردی آذر، شماره 28 میزبان علاقه‌مندان به هنر تصویرسازی خواهد بود.

گالری آرته

یک هنرمند حاصل 10 سال عکاسی از دورنمای تهران و آسمان این شهر را در گالری «آرته» به‌نمایش گذاشته است.

عبدالرضا نیکو درباره‌ی نمایشگاه «تهران از ری» اظهار کرد: این مجموعه شامل 15 عکس 84×56 سانتی‌متری است که نماهایی از آسمان تهران را نشان می‌دهد. خانه‌ی من در شهرری است و از 10 سال پیش روی تپه‌های اطراف آنجا می‌رفتم و از دورنمای تهران عکاسی می‌کردم.

نمایشگاه «تهران از ری» تا دوم آذر ماه از ساعت 16 تا 20 در گالری «آرته» به نشانی ونک، خیابان ملاصدرا، شیخ‌بهایی جنوبی، بلوار علی‌خانی، 20متری گلستان، 12 متری دوم، شماره 3 میزبان علاقه‌مندان به هنر عکاسی است.

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه گالری های تهران در آغاز آذر ماه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برنامه گالری های تهران در آغاز آذر ماه» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید