نشست گروه 20 در ژاپن آغاز شد | آسمونی
کد مطلب: 45064 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نشست گروه 20 در ژاپن آغاز شد

نشست گروه 20 در ژاپن آغاز شد

چهاردهمین نشست سران گروه 20 صبح امروز در شهر اوساکای ژاپن آغاز به کار کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نشست گروه 20 در ژاپن آغاز شد - The G20 meeting began in Japan
نشست گروه 20 در ژاپن آغاز شد - The G20 meeting began in Japan
نشست گروه 20 در ژاپن آغاز شد - The G20 meeting began in Japan

به گزارش آسمونی:چهاردهمین نشست سران جی 20 امروز و فردا، جمعه و شنبه (7 و 8 تیر 1398) در شهر اوساکا ژاپن برگزار می‌شود این نشست ها از سال 2008 یعنی زمانی که این رهبران برای بحث در باره واکنش به بحران مالی جهانی یک جلسه اضطراری تشکیل دادند، تا کنون هر ساله برگزار شده است.

نمایندگان کشورهای گروه 20 از این نشست دو روزه در اوساکا برای بحث درباره تجارت، نوآوری فناورانه و تغییرات آب و هوایی و موضوعات دیگر استفاده خواهند کرد این نشست در حالی برگزار می شود که اصطکاک بین آمریکا و چین بر اقتصاد جهانی سایه افکنده است.

نشست سران گروه 20 هر سال به منظور فرصتی برای دیپلماسی سطح بالا عمل می کند بسیاری از کشورها ترتیبی داده اند تا رهبرانشان در حاشیه این نشست گفت و گوهایی رو در رویی داشته باشند.

گروه 20 با حضور کشورهای قدرتمند اقتصادی، 85 درصد اقتصاد جهان را در اختیار دارد این گروه شامل، آمریکا، اتحادیه اروپا، فرانسه، انگلیس، آلمان، ایتالیا، چین، ژاپن، روسیه، عربستان سعودی، اندونزی، استرالیا، ترکیه، برزیل، آرژانتین، کانادا، هند، کره جنوبی، آفریقای جنوبی و مکزیک است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره نشست گروه 20 در ژاپن آغاز شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «نشست گروه 20 در ژاپن آغاز شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?