کد مطلب: 12885 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برنامه کامل رقابت‌های یورو 2016 به تفکیک زمان بازی‌ها

برنامه کامل رقابت‌های یورو 2016 به تفکیک زمان بازی‌ها

1395/03/16از سوی یوفا، برنامه کامل رقابت‌های یورو 2016 در فرانسه اعلام شد که بر این اساس، بازی افتتاحیه  ساعت...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
euro-2016(1)
euro-2016(1)

1395/03/16 از سوی یوفا، برنامه کامل رقابت‌های یورو 2016 در فرانسه اعلام شد که بر این اساس، بازی افتتاحیه  ساعت 23 و 30 دقیقه روز 21 خردادماه 1395 بین فرانسه میزبان و رومانی در گروه اول و به میزبانی ورزشگاه سن‌دنی پاریس انجام خواهد شد. بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته تیم‌ها در 6 گروه 4 تیمی مجموعاً 24 تیم به‌شرح زیر به مصاف هم خواهند رفت: گروه A: فرانسه، آلبانی، رومانی، سوئیس گروه B: انگلیس، ولز، اسلواکی، روسیه گروه C: آلمان، ایرلند شمالی، لهستان، اوکراین گروه D: اسپانیا، ترکیه، جمهوری چک، کرواسی گروه E: بلژیک، جمهوری ایرلند، سوئد، ایتالیا گروه F: پرتغال، ایسلند، مجارستان، اتریش.  برنامه کامل پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا به شرح زیر است:

  • دور اول مرحله گروهی

گروه اول: فرانسه - رومانی، جمعه 21 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه آلبانی - سوئیس، شنبه 22 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه گروه دوم: ولز - اسلواکی، شنبه 22 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه انگلیس - روسیه، شنبه 22  خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه گروه چهارم: ترکیه - کرواسی، یکشنبه 23 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه گروه سوم: لهستان - ایرلند‌ شمالی، یکشنبه 23 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه آلمان - اوکراین، یکشنبه 23 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه گروه چهارم: اسپانیا - جمهوری چک، دوشنبه 24 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه گروه پنجم: جمهوری ایرلند - سوئد، دوشنبه 24 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه بلژیک - ایتالیا، دوشنبه 24 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه گروه ششم: اتریش - مجارستان، سه‌شنبه 25 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه پرتغال - ایسلند، سه‌شنبه 25 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

  • دور دوم مرحله گروهی

گروه دوم: روسیه - اسلواکی، چهارشنبه 26 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه گروه اول: رومانی - سوئیس، چهارشنبه 26 خرداد، ساعت 20 و 30 فرانسه - آلبانی، چهارشنبه 26 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه  گروه دوم: انگلیس - ولز،  پنجشنبه 27 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه گروه سوم: اوکراین - ایرلند شمالی، پنجشنبه 27 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه آلمان - لهستان، پنجشنبه 27 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه گروه پنجم: ایتالیا - سوئد، جمعه 28 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه گروه چهارم: جمهوری چک - کرواسی، جمعه 28 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه اسپانیا - ترکیه، جمعه 28 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه گروه پنجم: بلژیک - جمهوری ایرلند،  شنبه 29 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه گروه ششم: ایسلند - مجارستان، شنبه 29 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه پرتغال - اتریش، شنبه 29 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

  • دور سوم مرحله گروهی 

یکشنبه 30 خرداد  گروه اول: سوئیس - فرانسه، رومانی - آلبانی (ساعت 23 و 30 دقیقه) دوشنبه 31 خرداد  گرو دوم: انگلیس- اسلواکی، روسیه- ولز (ساعت 23 و 30 دقیقه) سه‌شنبه اول تیر  گروه سوم: ایرلند شمالی - آلمان، اوکراین - لهستان (ساعت 20 و 30 دقیقه) گروه چهارم: کرواسی - اسپانیا، جمهوری چک - ترکیه (ساعت 23 و 30 دقیقه)  چهارشنبه دوم تیر  گروه پنجم: مجارستان - پرتغال، ایسلند - اتریش (ساعت 20 و 30 دقیقه) گروه ششم: سوئد - بلژیک، ایتالیا - جمهوری ایرلند (ساعت 23 و 30 دقیقه)

  • مرحله یک هشتم نهایی 

شنبه 5 تیر جدال شماره 1: تیم دوم گروه  اول - تیم سوم گروه سوم، ساعت 17 و 30 دقیقه جدال شماره 2: تیم اول گروه دوم - تیم سوم یکی از گروه‌های اول، سوم یا چهارم، ساعت 20 و 30 دقیقه جدال شماره 3: تیم اول گروه چهارم - تیم سوم یکی از گروه‌های دوم، پنجم یا ششم، ساعت 23 و 30 دقیقه یکشنبه 6 تیر جدال شماره 4: تیم اول گروه اول - تیم سوم یکی از گروه‌های سوم، چهارم یا پنجم، ساعت 17 و 30 دقیقه جدال شماره 5: تیم اول گروه سوم - تیم سوم یکی از گروه‌های یک، دو یا شش، ساعت 20 و 30 دقیقه جدال شماره 6: تیم اول گروه ششم - تیم دوم گروه پنجم، ساعت 23 و 30 دقیقه دوشنبه 7 تیر جدال شماره 7: تیم اول گروه پنجم - تیم دوم گروه چهارم، ساعت 20 و 30 دقیقه جدال شماره 8: تیم دوم گروه دوم - تیم دوم گروه ششم، ساعت 23 و 30 دقیقه

  • مرحله یک چهارم نهایی 

پنجشنبه 10 تیر  مسابقه اول: برنده جدال شماره یک - برنده جدال شماره 3، ساعت 23 و 30 دقیقه جمعه 11 تیر   مسابقه دوم: برنده جدال شماره 2 - برنده جدال شماره 6، ساعت 23 و 30 دقیقه شنبه 12 تیر مسابقه سوم: برنده جدال شماره 5 - برنده جدال شماره 7، ساعت 23 و 30 دقیقه یکشنبه 13 تیر  مسابقه چهارم: برنده جدال شماره 4 - برنده جدال شماره 8، ساعت 23 و 30 دقیقه

  • نیمه نهایی 

چهارشنبه 16 تیر برنده مسابقه اول - برنده مسابقه دوم، ساعت 23 و 30 دقیقه پنجشنبه 17 تیر برنده مسابقه سوم - برنده مسابقه چهارم، ساعت 23 و 30 دقیقه

  • فینال؛ یکشنبه 20 تیرماه، ساعت 23 و 30 دقیقه در ورزشگاه سن‌دنی پاریس

زمان‌ مسابقات به وقت تهران است.

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه کامل رقابت‌های یورو 2016 به تفکیک زمان بازی‌ها فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «برنامه کامل رقابت‌های یورو 2016 به تفکیک زمان بازی‌ها» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?