کد مطلب:  45119 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
تشکیل پلیس مستقل امنیت اقتصادی

تشکیل پلیس مستقل امنیت اقتصادی

گروه استان‌ها ـ جانشین فرمانده نیروی انتظامی ‌با بیان اینکه عده‌ای خواسته یا ناخواسته ابزار دست دشمن بوده و به عنوان پیاده نظام جریان دشمنان عمل می‌کنند، گفت: ‌این افراد قصد داشتند تا چرخه اقتصادی کشور را دچار اختلال کنند.
زمان مطالعه: 3 دقیقه
تشکیل پلیس مستقل امنیت اقتصادی - تشکیل پلیس مستقل امنیت اقتصادی
تشکیل پلیس مستقل امنیت اقتصادی - تشکیل پلیس مستقل امنیت اقتصادی
تشکیل پلیس مستقل امنیت اقتصادی - تشکیل پلیس مستقل امنیت اقتصادی

به گزارش آسمونی:سردار سرتیپ ایوب سلیمانی ساعتی پیش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس از همه ظرفیت‌های خود برای خدمت به مردم استفاده می‌کند.

وی با بیان اینکه پلیس همواره برای زمان‌های متعدد مانند راهپیمایی اربعین، دهه فجر، بازگشایی مدارس و مسافرت‌های زمستانه و تابستانه برنامه‌های ویژه و خاصی دارد خاطرنشان کرد: امسال نیز پلیس در قالب طرح تابستانه برنامه‌های متعددی را در دستور کار دارد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه پلیس از مبدأ تا مقصد در خدمت مردم هست خاطرنشان کرد: با هماهنگی انجام شده بین دستگاه‌های مرتبط از ابتدای امسال تا امروز وضعیت مطلوبی وجود دارد.سردار سلیمانی نشان کرد: شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی در دستور کار است.

200 دستگاه خودرو به ناوگان پلیس افزوده می‌شود

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای توسعه ناوگان پلیس گفت: امسال افزایش قابل توجه ناوگان پلیس راه در دستور کار بوده و 200 دستگاه خودرو تحویل و تجهیز شده است.

سردار سلیمانی توسعه و تقویت دوربین‌های ثابت و سیار را از برنامه‌های پلیس در راستای طرح تابستانه عنوان کرد و گفت: گشت پلیس در محورها در پیشگیری از حوادث بسیار موثر بوده و در این راستا مانند سابق پلیس نامحسوس به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه کاهش دو هزار نفری جان‌باختگان درون شهری و جاده‌ای تا پایان سال هدف‌گذاری شده است خاطرنشان کرد: امسال با اقدامات انجام شده سهم سه ماهه نخست سال 98 محقق شده ‌و امیدواریم با همراهی و حمایت مسئولان و همکاری مردم، در تابستان امسال با کاهش تصادفات همراه باشد تا بتوانیم اهداف سال 98 را محقق کنیم.ایجاد امنیت اقتصادی یکی از مأموریت‌های پلیس است

جانشین فرماندهی انتظامی ناجا با بیان اینکه پلیس در حوزه اقتصادی مأموریت اصلی آن ایجاد امنیت اقتصادی است گفت: امنیت کسب و کار و افرادی که در عرصه‌های اقتصادی فعالیت می‌کنند؛ در دستور کار پلیس است.سردار سرتیپ سلیمانی با اشاره به نامگذاری سال با عنوان رونق تولید گفت: رکن اصلی رونق تولید امنیت برای اصحاب تولید است که در این راستا برنامه‌ریزی و سازماندهی مناسبی انجام شده تا این مهم محقق شود.

وی با بیان اینکه دشمن در همه عرصه‌ها شکست خورده و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را تجربه کرده است اضافه کرد: امروز دشمن پس از تجربه شکست‌های متعدد از ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران، از راه فشار بر اقتصاد و معیشت مردم ایران وارد شده و از این راه می‌خواهد از مردم انتقام بگیرد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه عده‌ای خواسته یا ناخواسته ابزار دست دشمن بوده و به عنوان پیاده نظام جریان دشمنان عمل می‌کنند گفت: این افراد قصد داشتند تا چرخه اقتصادی کشور را دچار اختلال کنند که این موضوع در مأموریت اصلی پلیس قرار گرفت.سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: در این راستا پلیس مستقل امنیت اقتصادی با ساز و کار مناسب در استان‌هایی که نقش مهمی در چرخه اقتصادی کشور داشتند شکل گرفت.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات اقتصادی ایجاد شده در جامعه از جمله اهداف تشکیل پلیس امنیت اقتصادی است عنوان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود در کشور، امسال شاهد مشکلات اقتصادی مانند قاچاق سوخت، قاچاق دام زنده و مشکلاتی در زمینه تأمین ارزاق عمومی در جامعه بوده‌ایم؛ اما با توجه به آمادگی پلیس و استفاده از تجارب سال‌های گذشته و سازماندهی انجام شده، امیدواریم امسال این مشکلات کاهش یابد.جانشین فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه مقابله با ایجاد مشکل در چرخه تولید از جمله برنامه‌های پلیس در حوزه اقتصادی است گفت: پلیس مدعی حل شدن همه مشکلات [اقتصادی] نیست؛ اما اشرافیت خوبی برای حل مسائل مختلف دارد.

سردار سلیمانی با تأکید بر اینکه پلیس در حوزه‌های مختلف بازدارنده عمل کرده است خاطرنشان‌کرد: پلیس در مواجهه با تخلفات حوزه اقتصادی قاطعانه برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه همه شاخص‌های [حوزه امنیت اقتصادی] امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته مثبت بوده است اظهار داشت: با ادامه روند فعلی امیدواریم در عرصه رونق تولید، جلوگیری از قاچاق نیازمندی‌های مردم به خارج از کشور و جلوگیری از قاچاق به داخل کشور موفق عمل کنیم.

نظر خود را درباره «تشکیل پلیس مستقل امنیت اقتصادی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید