کد مطلب: 47171 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خاندان تارگرین با سریال جدید شبکه HBO به تلویزیون باز می گردند

خاندان تارگرین با سریال جدید شبکه HBO به تلویزیون باز می گردند

کتاب جدید مارتین که سال گذشته منتشر شد، روایتی از پادشاهان تارگرین از جمله ایگان فاتح اولین پادشاه وستروس و ایگان قاتل اژدها است که همگی آنها اجداد دنریس تارگرین(با هنرنمایی امیلیا کلارک) و جان اسنو(با هنرنمایی کیت هرینگتون) بودند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خاندان تارگرین با سریال جدید شبکه HBO به تلویزیون باز می گردند خاندان تارگرین با سریال جدید شبکه HBO به تلویزیون باز می گردند

شبکه اچ‌بی‌او (hbo) در آستانه عقد قراردادی برای ساخت یک سریال تلویزیونی بر اساس کتاب «آتش و خون» نوشته جرج آر. آر. مارتین است که داستان پادشاهان سلسله تارگرین را سیصد سال پیش از ماجراهای سریال «بازی تاج و تخت» روایت می‌کند.

این توافق به زودی به مرحله نهایی می‌رسد. کتاب جدید مارتین که سال گذشته منتشر شد، روایتی از پادشاهان تارگرین از جمله ایگان فاتح اولین پادشاه وستروس و ایگان قاتل اژدها است که همگی آنها اجداد دنریس تارگرین(با هنرنمایی امیلیا کلارک) و جان اسنو(با هنرنمایی کیت هرینگتون) بودند.

پایلوت این سریال را مارتین و رایان کاندال خالق سریال «کلونی» می‌سازند و اگر به تولید نهایی برسد، از ظهور تا سقوط پادشاهان تارگرین را روایت خواهد کرد.

امیلیا کلارک در نقش دنریس تارگرین امیلیا کلارک در نقش دنریس تارگرین

اچ‌بی‌او هنوز حاضر به توضیح درباره این سریال نشده اما مارتین قبلا در وبلاگ خود به احتمال ساخت سریال بر اساس کتاب «آتش و خون» اشاره کرده بود.

این در حالی‌ است که شبکه اچ‌بی‌او قبلا اعلام کرده بود پنج اسپین‌آف (محصول مشتق شده) از سریال «بازی تاج و تخت» تولید خواهد کرد و تا به حال فقط یکی از آنها وارد مرحله تولید شد.

داستان اولین اسپین‌ آف هزاران سال قبل از وقایع سریال اصلی و در پایان عصر قهرمانان می‌گذرد و اکنون در مرحله فنی پس از فیلمبرداری است.

هنوز نام این سریال تولید شده اعلام نشده اما مارتین به شکل غیررسمی با عنوان «شب طولانی» از آن یاد کرده است. نائومی واتس، جاش وایت‌هاوس و میراندا ریچاردسون از بازیگران این سریال هستند.

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «خاندان تارگرین با سریال جدید شبکه HBO به تلویزیون باز می گردند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 4 = ?