کارایی واکسن های ادعایی ویروس کرونا باید در جمعیت های میلیونی ثابت شود | آسمونی
کد مطلب: 55100 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کارایی واکسن های ادعایی ویروس کرونا باید در جمعیت های میلیونی ثابت شود

کارایی واکسن های ادعایی ویروس کرونا باید در جمعیت های میلیونی ثابت شود

رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: کارایی واکسن های ادعایی برای کرونا باید در جمعیت های میلیونی و طی زمان ثابت شود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علیرضا بیگلری افزود: تولید واکسن کرونا هم اکنون یکی از مسائل بسیار مهم است. سوالات زیادی در این زمینه وجود دارد، اینکه آیا این بیماری واکسن خواهد داشت یا نه و اگر واکسن دارد کدام واکسن موثر است و اگر واکسن جدیدی تولید می شود چه مدت ایمنی می دهد سه ماه یا ۶ ماه.

وی گفت: در هر صورت در مورد ادعای تولید واکسن باید صبر کنیم تا واکسن مرحله سوم کارآزمایی بالینی را طی کند. بعد باید تمام مدارک و اسناد تولید واکسن را ببینیم و اگر همه مراحل به درستی و صحت انجام شده باشد باید برای جمعیت های میلیونی طی زمان توان ایمنی زایی خودش را ثابت کند.

رئیس انستیتو پاستور ایران افزود: فعلا تا دو سال آینده مهمترین راه پیشگیری از ابتلا به کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی به خصوص رعایت فاصله گذاری و استفاده از ماسک است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره کارایی واکسن های ادعایی ویروس کرونا باید در جمعیت های میلیونی ثابت شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «کارایی واکسن های ادعایی ویروس کرونا باید در جمعیت های میلیونی ثابت شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 8 = ?