کد مطلب: 23500 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زلزله ترکیه و یونان را لرزاند

زلزله ترکیه و یونان را لرزاند

به گزارش آسمونی:تلویزیون دولتی ای آر تی یونان اعلام كرد: زلزله شش و سه دهم ریشتری در ساحل دریای اژه در غرب...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:تلویزیون دولتی ای آر تی یونان اعلام کرد: زلزله شش و سه دهم ریشتری در ساحل دریای اژه در غرب ترکیه و جزیره لسبوس یونان دست کم 10 زخمی بر جا گذاشت.

یک مقام محلی در امور خدمات اورژانس منطقه ای گفت: بر اثر این زلزله دهها خانه تخریب و مسیرهای روستایی مسدود شدند. این منطقه یکی از مناطق زلزله خیز در یونان است.

زلزله ترکیه و یونان را لرزاند
زلزله ترکیه و یونان را لرزاند
در همین حال مرکز لرزه نگاری آمریکا کانون این زمین لرزه را در دریای اژه و در 11 کیلومتری جنوب روستای بلوماری در ساحل جنوبی جزیره لسبوس اعلام کرد.

یک مقام روستای وریسا هم گفت: زلزله شش و سه دهم ریشتری امروز خساراتی به تعدادی از ساختمان های قدیمی و نوساز وارد کرده است.

این در حالی است که با توجه به شدت بالای زمین لرزه امروز، ساکنان منطقه کارابران در استان ازمیر و نیز ساکنان آتن پایتخت یونان نیز آن را احساس کردند.

در سالهای اخیر چند زلزله در ترکیه و یونان رخ داد است.

منبع: سایت شبکه خبر

<p><strong>در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره&nbsp; <span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">70705154</span><span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">-021</span>&nbsp;تماس بگیرید.</strong></p>

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «زلزله ترکیه و یونان را لرزاند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 9 = ?