مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  10688 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کشف اجساد شکافته شده 2 نوزاد زیر یک پل

کشف اجساد شکافته شده 2 نوزاد زیر یک پل

 1394/04/30به گزارش آسمونی به نقل از روزنامه خراسان، از ظهر پنج شنبه گذشته در حالي کارآگاهان اداره جنايي پا به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

the-discovery-of-the-bodies-of-2-baby
the-discovery-of-the-bodies-of-2-baby

 

1394/04/30

به گزارش آسمونی به نقل از روزنامه خراسان، از ظهر پنج شنبه گذشته در حالی کارآگاهان اداره جنایی پا به تاریکخانه این پرونده مرموز گذاشتند که شهروندان در تماس با ماموران انتظامی از وجود اجسادی داخل یک پلاستیک زیر پل بزرگی در اطراف میدان نمایشگاه بین المللی مشهد خبر دادند. به دنبال دریافت این خبر بلافاصله ماموران کلانتری به محل اعلام شده عزیمت کردند و با حفظ صحنه محل رها شدن اجساد 2 نوزاد، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.

دقایقی بعد و با حضور قاضی «احمدی نژاد» تحقیقات قضایی و پلیسی در این باره ادامه یافت. بررسی های مقدماتی و استدلال های پلیس بیانگر آن بود که اجساد 2 نوزاد دختر و پسر که حدود 7 روز قبل به دنیا آمده بودند از بالای پل به داخل خیابان پرت شده است. این در حالی بود که «پنس هایی» روی بند ناف نوزادان قرار داشت و بخش هایی از بدن آن ها نیز با شیوه ای خاص بریده شده بود. با آن که طبق تحقیقات مقدماتی چند روز از مرگ نوزادان می گذشت ولی اجساد آنان دچار فساد نعشی نشده بود و این احتمال قوت گرفت که اجساد این دختر و پسر درون محلول های خاصی نگهداری شده است.

گزارش خراسان حاکی است با توجه به این که احتمال دوقلو بودن نوزادان مذکور نیز وجود دارد مقام قضایی دستورات ویژه ای را برای پیگیری چگونگی مرگ مرموز نوزادان صادر کرد و بدین ترتیب اجساد رها شده برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی مشهد منتقل شد. از سوی دیگر با این احتمال که ممکن است نوزادان در یک مرکز غیرقانونی سقط جنین و یا مراکز زیرزمینی دیگری دچار این وضعیت شده اند که عوامل آن به تجهیزات مراکز درمانی و بیمارستانی دسترسی داشته اند، شاخه ای از تحقیقات پلیس با راهنمایی و نظارت مستقیم قاضی ویژه قتل عمد در این باره متمرکز شده است.

بنا به گزارش خراسان، در حالی که هنوز پزشک قانونی نظر کارشناسی خود را درباره علت دقیق مرگ نوزادان اعلام نکرده است اما بررسی های پلیس با استناد به سرنخ های موجود و استعلام از مراکز درمانی وارد مرحله جدیدی شده است تا زوایای پنهان مرگ مرموز اجساد رها شده 2 نوزاد افشا شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کشف اجساد شکافته شده 2 نوزاد زیر یک پل فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کشف اجساد شکافته شده 2 نوزاد زیر یک پل» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید