کد مطلب:  54050 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هزینه تلفن ثابت در تهران 4 برابر شد

هزینه تلفن ثابت در تهران 4 برابر شد

محمدرضا بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران: به منظور توسعه شبکه و جایگزینی تجهیزات جدید، افزایش حق اشتراک تلفن ثابت بعد از 15 سال لازم است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هزینه تلفن ثابت در تهران 4 برابر شد - The cost of landlines in Tehran has quadrupled
هزینه تلفن ثابت در تهران 4 برابر شد - The cost of landlines in Tehran has quadrupled
هزینه تلفن ثابت در تهران 4 برابر شد - The cost of landlines in Tehran has quadrupled

به گزارش آسمونی : محمدرضا بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، با تاکید بر توجه ویژه این شرکت به منظور توسعه روز افزون شبکه زیرساختی مخابرات، اظهار داشت: مبلغ حق اشتراک تصویب شده در مجمع فوق العاده مخابرات، کاملا منطبق با مواد اساسنامه شرکت مخابرات ایران و کمیسیون تنظیم مقررات بوده و صرف هزینه پروژه‌های توسعه شبکه مخابرات کشور می‌شود.

بیدخام با اعلام این مطلب تشریح کرد: تعرفه خدمات مخابراتی در تمام بخش‌ها، اعم از صوت و دیتا از سال 84 تاکنون، به مدت 15 سال افزایش نیافته، در حالی که در این مدت علاوه بر تورم روزافزون سالانه، میزان تعرفه تمام حامل‌های انرژی چندین برابر افزایش یافته است.وی افزود: هزینه خالص نگهداری هر خط به جز هزینه‌های جانبی، حدودا ماهانه 7 هزار و 500 تومان است که مبلغ حق اشتراک به صورت میانگین، بخش کوچکی از این هزینه در حدود 3 هزار و 600 تومان را پوشش می‌دهد. این در حالی ست که از ابتدای سال 98، آبونمان، راندآپ و حداقل کارکرد قبوض صادره مشتریان، با تصمیم مراجع ذیربط به صورت کامل حذف شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، خاطرنشان کرد: لزوم توسعه شبکه و جایگزینی تجهیزات جدید به جهت ضرورت تغییر تکنولوژی، افزایش قابل توجه هزینه‌های ناشی از اقلام رفاهی کارکنان و بازنشستگان، از جمله مهم‌ترین اولویت‌های شرکت مخابرات ایران است.وی یادآور شد: دریافت حداقل مبلغ ممکن برای حق اشتراک تلفن ثابت در روستا‌های سراسر کشور به میزان ماهانه 100 تومان و عدم تغییر آن، نسبت به حق اشتراک مصوب پیشین، موید حرکت شرکت در جهت توسعه زیرساخت‌ها همراه با توجه به وضعیت اقتصادی کلی در کشور است.

مهندس بیدخام افزود: حق اشتراک تلفن ثابت در شهر‌ها ماهانه 2000 تومان، در مراکز شهرستان ها ماهانه 2500 تومان، در مراکز استان‌ها به استثناء کلان شهر‌ها ماهانه 4000 تومان، در کلان شهر‌ها ماهانه 5000 تومان و در شهر تهران ماهانه 8000 تومان، تعیین و مصوب شد.

: برای دریافت مشاوره درباره هزینه تلفن ثابت در تهران 4 برابر شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هزینه تلفن ثابت در تهران 4 برابر شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید