کد مطلب:  55209  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
داوطلب کرونایی کنکور هنر عامل انتشار سئوالات معرفی شد

داوطلب کرونایی کنکور هنر عامل انتشار سئوالات معرفی شد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از دستگیری داوطلب منتشر کننده سوالات کنکور هنر خبر داد و گفت: داوطلب مبتلا به کرونا که در محل جداگانه‌ای آزمون می‌داد، این سئوالات را منتشر کرد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : در پی انتشار سئولات گروه آزمایشی هنر در فضای مجازی، فاطمه زرین آمیزی در این زمینه گفت: یکی از داوطلبان گروه آزمایشی هنر صبح امروز موفق به بردن گوشی همراه خود به جلسه آزمون شد و بخشی از سئولات این آزمون را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

وی در ادامه تصریح کرد: این داوطلب در بیمارستان طالقانی آزمون می‌داد که با سوءاستفاده از عوامل اجرایی و شرایط کرونایی خود توانسته بود بعد از پایان آزمون دروس عمومی از سئوالات عکس بگیرد و منتشر کند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به دستگیری فرد متخلف و منتشر کننده سئوالات کنکور هنر، تاکید کرد: اگر چه این داوطلب اظهار کرده است قصد تقلب نداشته، اما در حال حاضر به محاکم قضایی معرفی شده و مجازات پیش‌بینی شده در قانون شامل جزای نقدی از 10 میلیون ریال تا یک میلیارد ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات در خصوص او اجرا خواهد شد و این سازمان برای این گونه افراد تقاضای اجرای بالاترین حد مجازات را دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره داوطلب کرونایی کنکور هنر عامل انتشار سئوالات معرفی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «داوطلب کرونایی کنکور هنر عامل انتشار سئوالات معرفی شد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید