کد مطلب: 24505 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درگیری درتیم ملی والیبال و جریمه سنگین و احتمال خط خوردن غلامی

درگیری درتیم ملی والیبال و جریمه سنگین و احتمال خط خوردن غلامی

به گزارش آسمونی، سرپرست تیم ملی والیبال ایران ضمن تایید خبر درگیری لفظی دو ملی پوش از اتخاذ تصمیم نهایی در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سرپرست تیم ملی والیبال ایران ضمن تایید خبر درگیری لفظی دو ملی پوش از اتخاذ تصمیم نهایی در این مورد در روز دوشنبه خبر داد.

https://asemooni.com/?p=270502&preview=true
https://asemooni.com/?p=270502&preview=true

 

آخرین تمرین تیم ملی والیبال در تهران برای کسب سهمیه مسابقات جهانی امروز در تهران برگزار شد که تلخ ترین اتفاق ممکن بین بازیکنان رخ داد. در دقایق پایانی تمرینات تیم ملی سید محمد موسوی و عادل غلامی وارد مشاجره شدید لفظی شدند که در نهایت عادل غلامی لباس خود را عوض کرد و از اردو بیرون رفت.


حتی امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی هم نتوانست مانع رفتن او شود. خوش خبر همیشه نقش کلیدی در تیم ملی دارد و معمولا بازیکنان حرف او را قبول می کنند اما شدت درگیری به قدری زیاد بوده است که وساطت او هم جواب نداد.  بعد از تمرین تیم کادر فنی نزدیک به 15 دقیقه جلسه ای فوری با هم گذاشتند تا تصمیمات لازم را بگیرند اما سرپرست تیم ملی اعلام قطعی نظر کادر فنی را به فردا موکول کرد.

امیر خوش خبر هیچ خبر قطعی نداد اما به احتمال زیاد خط خوردن از تیم ملی و جریمه ای سنگین در انتظار او خواهد بود. درگیری سید و عادل برای حضور در تمرین بود و زمانی که محمد موسوی در زمین بود عادل از او خواست که جای او را بگیرد که همین مساله به تنشی بزرگ تبدیل شد. 

منبع: ورزش3

: برای دریافت مشاوره درباره درگیری درتیم ملی والیبال و جریمه سنگین و احتمال خط خوردن غلامی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «درگیری درتیم ملی والیبال و جریمه سنگین و احتمال خط خوردن غلامی» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?