کد مطلب:  42878  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تقدیرفرمانده سپاه از نمایندگان مجلس

تقدیرفرمانده سپاه از نمایندگان مجلس

به گزارش آسمونی:سرلشکر سلامی درپیامی از اقدام نمایندگان مجلس در حمایت از سپاه تقدیر و تشکر کرد. سرلشکر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تقدیرفرمانده سپاه از نمایندگان مجلس
تقدیرفرمانده سپاه از نمایندگان مجلس

به گزارش آسمونی:سرلشکر سلامی درپیامی از اقدام نمایندگان مجلس در حمایت از سپاه تقدیر و تشکر کرد.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از اقدام انقلابی و شجاعانه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد مقدس  تقدیر و تشکر کرد.متن پیام فرمانده کل سپاه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی لاریجانی

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم؛

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با عرض تبریک حلول ماه ضیافت الهی رمضان و بهار آیات روح بخش الهی قرآن، صمیمانه از اقدام انقلابی و شجاعانه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد مقدس سپاسگزاری می‌کنم.

همچنین از پیام تبریک نمایندگان عزیز در پاسخ به اعتماد کریمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در سپردن امانت الهی سپاه به این حقیر تشکر و قدردانی می‌کنم.

ما به اذن خداوند اراده کرده ایم بیرق پیروزی را بر فراز قله های رفیع عالم بر افرازیم و دشمنان ایران اسلامی را با شکست ها و تحقیرهای فراموش ناشدنی تا قبرستان تاریخ بدرقه کنیم.

به نصرت الهی ایمان داریم و به وعده های تخلف ناپذیر او اطمینان که در گام دوم انقلاب شکوه تمدن اسلام چشمان شرق و غرب عالم را به خود خیره خواهد نمود و ایران عزیز اسلامی مان سربلند تر از هر زمان همچون خورشید عالمتاب در میانه آسمان پیشرفت و عظمت جهان خواهد درخشید. ما تا پیروزی نهایی در میدان جهاد و شهادت می‌مانیم.

منبع: تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره تقدیرفرمانده سپاه از نمایندگان مجلس فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «تقدیرفرمانده سپاه از نمایندگان مجلس» در کادر زیر بنویسید :

2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید