کد مطلب:  52038 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نرخ کرایه تاکسی‌های پایتخت 11 درصد افزایش یافت

نرخ کرایه تاکسی‌های پایتخت 11 درصد افزایش یافت

شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که در پی اعلام دولت، صبح امروز لایحه دو فوریتی‌ای را به تصویب رسانده که بر اساس آن نرخ کرایه تاکسی تا پایان سال 11 درصد افزایش می‌یابد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نرخ کرایه تاکسی‌های پایتخت 11 درصد افزایش یافت
نرخ کرایه تاکسی‌های پایتخت 11 درصد افزایش یافت
نرخ کرایه تاکسی‌های پایتخت 11 درصد افزایش یافت - The capital's taxi fare rose 11 percent

به گزارش آسمونی : محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در جلسه این شورا در تشریح جزئیات این «لایحه دو فوریتی» گفت: به دلیل افزایش نرخ بنزین دولت تصمیم گرفته است تا پایان سال نرخ کرایه تاکسی را 11 درصد افزایش دهد.

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی نیز در تشریح این مصوبه گفت: فرمانداری در حالی نرخ کرایه تاکسی در سال 98 را 20 درصد افزایش داد که در متن مصوبه آمده است این رقم به فرض ثابت بودن ( قیمت) حامل‌های انرژی است.وی گفت: بعد از آنکه نرخ بنزین افزایش پیدا کرد با اینکه تاکسیرانان سهمیه داشتند، افزایش 50 درصدی ( قیمت) بنزین برای آنها غیر قابل تحمل بود؛ به همین دلیل دولت لایحه اصلاحی را ارائه کرد و بر همین اساس در نامه‌ای که اخیرا از استانداری دریافت کردیم افزایش 11 درصدی نرخ کرایه تاکسی تایید شده است.

در ادامه جلسه ، حسن رسولی عضو شورای شهر تهران در واکنش به این افزایش گفت: تنها 9 روز به پایان سال مانده است و نمی‌توانیم این افزایش را داشته باشیم.

محسن هاشمی در واکنش به این سخنان رسولی گفت: اگر این 11 درصد اعمال شود، سال بعد 20 درصد افزایش نرخ کرایه به این 11 درصد اضافه می‌شود.

نهایتا اعضای شورای شهر تهران به دو فوریت و کلیات این لایحه رأی مثبت دادند و بر همین اساس نرخ کرایه‌ای تاکسی تا پایان سال 11 درصد افزایش پیدا کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره نرخ کرایه تاکسی‌های پایتخت 11 درصد افزایش یافت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نرخ کرایه تاکسی‌های پایتخت 11 درصد افزایش یافت» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید