زوج سارق در حکیمیه لوازم خودرو می دزدیدند | آسمونی
کد مطلب: 33660 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زوج سارق در حکیمیه لوازم خودرو می دزدیدند

زوج سارق در حکیمیه لوازم خودرو می دزدیدند

به گزارش آسمونی سرهنگ بهزاد حاتمی رئیس کلانتری 146 حکیمیه تهرانپارس اظهار کرد: این متهمان تاکنون به ده ها...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زوج سارق در حکیمیه لوازم خودرو می دزدیدند
زوج سارق در حکیمیه لوازم خودرو می دزدیدند


به گزارش آسمونی سرهنگ بهزاد حاتمی رئیس کلانتری 146 حکیمیه تهرانپارس اظهار کرد: این متهمان تاکنون به ده ها فقره سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کردند و پنج شاکی و سه مخفیگاه آن ها نیز از سوی پلیس شناسایی شده است.

وی افزود: با توجه به افزایش سرقت لوازم داخلی خودرو در این محدوده و همچنین نارضایتی شهروندان، تیم های عملیاتی این کلانتری برای شناسایی و دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

رئیس کلانتری 146 حکیمیه تهرانپارس گفت: در بررسی های انجام شده رد پای یک زوج دزد که با همدستی هم اقدام به سرقت می کردند به دست آمد و تحقیقات برای دستگیری آن ها ادامه یافت تا اینکه با گشتزنی های نامحسوس و محسوس و همچنین رد زنی های مداوم، این زوج دزد در محدوده حکیمه شناسایی و در یک تعقیب و گریز کوتاه بازداشت شدند.

سرهنگ حاتمی تصریح کرد: این زوج به همراه خودرو سواری خود به کلانتری منتقل شده و تحت بازجویی ها به 15 فقره سرقت لوازم داخلی خودرو های شهروندان در این محدوده اعتراف کردند و در بازرسی از خودرو آن ها نیز تعدادی اموال مسروقه از جمله، جک خودرو، باند خودرو، پمپ باد، کیف حاوی قطعات لوازم یدکی خودرو، جعبه ابزار، اره آهن بر و 45 سوئیچ و شاه کلید کشف شد.

وی افزود: همچنین متهمان به سه مخفیگاه در محله های شهرک بهشتی، رودهن و روستای وسکاره اشاره کردند و اظهار داشتند که اموال مسروقه را در آن محل ها نگهداری کرده و در موقع مناسب می فرختند.

رئیس کلانتری 146 حکیمیه تهرانپارس گفت: به این ترتیب با دستور مقام قضایی مجوز بازرسی از مخفیگاه متهمان صارد و تیم های عملیاتی به این سه محل اعزام شدند که در بازرسی از آنجا یک عدد باطری خودرو، 2 عدد زنجیر چرخ خودرو، سه عدد جعبه ابزار خودرو، دو عدد باند خودرو، ساب، یک عدد ضبط خودرو، دو عدد دریل، دو عدد افتابه مسی، یک پارچ مسی، آتش دان مسی، یک دستگاه پرس، یک گونی سیم کشی خودرو به ارزش تقریبی پنج میلیون تومان، دو عدد تشت کوچک مسی، سه عدد کیف برزنتی مخصوص جعبه ابزار، یک عدد پیستون کامیون، یک دستگاه شارژاتوماتیک 24 ولت 10 آمپر، یک عدد چتر مخصوص ورزش های هوایی به ارزش تقریبی 60 میلیون تومان، سه جلد شناسنامه و تعدادی مدارک هویتی مسروقه کشف شد.

سرهنگ حاتمی تصریح کرد: در ادامه با حضور ماموران تخصصی پنج تن از شاکیان پرونده شناسایی شده و ضمن حضور در کلانتری از متهمان شکایت کردند.

منبع خبر : نوداد

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره زوج سارق در حکیمیه لوازم خودرو می دزدیدند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «زوج سارق در حکیمیه لوازم خودرو می دزدیدند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?