کد مطلب:  40511 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
قتل بی‌رحمانه کودک شیعه در مدینه / سکوت کر کننده رسانه‌های غربی و سعودی

قتل بی‌رحمانه کودک شیعه در مدینه / سکوت کر کننده رسانه‌های غربی و سعودی

به گزارش آسمونی:رسانه‌های غربی و سعودی از پرداختن به موضوع قتل بی‌رحمانه کودک شش ساله شیعه در مدینه...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

قتل بی‌رحمانه کودک شیعه در مدینه / سکوت کر کننده رسانه‌های غربی و سعودی
قتل بی‌رحمانه کودک شیعه در مدینه / سکوت کر کننده رسانه‌های غربی و سعودی

به گزارش آسمونی:رسانه‌های غربی و سعودی از پرداختن به موضوع قتل بی‌رحمانه کودک شش ساله شیعه در مدینه خودداری می‌کنند.

خبرگزاری شیعه وِیوز روز گذشته از شهادت یک کودک شیعه شش ساله پیش چشمان مادرش در نزدیکی شهر مدینه منوره خبر داد. فعالان شبکه‌های اجتماعی تأکید می‌کنند جنایتکار زمانی این جنایت را مرتکب شد که فهمید مادر و فرزندش شیعه پیروی اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام هستند.

پایگاه اینترنتی خبرگزاری شیعه وِیوز با اعلام این خبر افزود: یک جنایتکار ناشناس (40 ساله) سر «زکریا بدر علی الجابر» کودک شیعه شش ساله‌ای را در برابر چشمان مادرش در نزدیکی‌های یکی از قهوه‌خانه‌های جاده شاهزاده سلطان بن عبدالعزیز در شهر مدینه المنوره گوش تا گوش برید.

ناصر علی الفایز، پدربزرگ این کودک شهید که از اهالی شهرک شیعه نشین الاحساء است جنایت بریدن سر نوه‌اش را چنین تعریف می‌کند: دخترم در جده کار می‌کند او به همراه فرزندش زکریا در سفری به شهر مدینه منوره بود. کودک شش ساله‌اش در نزدیکی یکی از قهوه‌خانه‌های راه در جاده شاهزاده سلطان بن عبدالعزیز در شهر مدینه المنوره خواست مقداری غذا بخورد که ناگهان جنایتکار او را از آغوش مادرش ربود و شیشه یکی از مغازه‌ها را شکست و این شیشه شکسته را ابزاری برای بریدن سر کودک قرار داد. این در حالی است که مادرش تلاش می‌کرد کودکش را از چنگال این جنایتکار نجات دهد و از عابران کمک می‌خواست، اما در نهایت به علت وحشت شدید در اغما فرو رفت، زیرا فرزندش را غرق در خون دید. دخترم بر اثر این اغما به بیمارستان منتقل شد به ویژه اینکه او از بیماری قلبی رنج می‌برد.

پدربزرگ این کودک شهید همچنین افزود: این مرد جنایتکار در برابر کسانی که وی را از این جنایت منع می‌کردند مقاومت می‌کرد و حتی یکی از نیرو‌های امنیتی را نیز زخمی کرد، اما ما پس از چند ساعت از این جنایت فهمیدیم که فرزندمان کشته شده است، زیرا ابتدا به ما خبر دادند که او در بیمارستان است. همه خبر مرگ این کودک را مخفی نگه می‌داشتند، اما پس از آن، خبر دردناک را فهمیدیم که همه خانواده و همه اهالی شهرک الاحساء را در غم و اندوه فرو برده است.

این در حالی است که سازمان بین‌المللی «شیعه دیده‌بان حقوق بشر» این جنایت را محکوم کرد و از دیگر سازمان‌های بشردوستانه و سازمان ملل خواست بر مقامات سعودی فشار بیاورند تا چنین جنایت‌های ادامه‌داری ضد اقلیت شیعه در این کشور متوقف شود.

گفتنی است رسانه‌های غربی و سعودی که همیشه سعی دارند مسائل سایر کشورها را پوشش دهند و مدام بر طبل نقض حقوق‌بشر در کشورهای مختلف می‌کوبند‌، سکوت کرکننده‌ای در قبال این جنایت وحشتناک در پیش گرفته‌اند و از پرداختن به آن خودداری می‌کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره قتل بی‌رحمانه کودک شیعه در مدینه / سکوت کر کننده رسانه‌های غربی و سعودی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «قتل بی‌رحمانه کودک شیعه در مدینه / سکوت کر کننده رسانه‌های غربی و سعودی» در کادر زیر بنویسید :

9 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید