کد مطلب:  41044 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیکر دو سرباز مرزبان میرجاوه گرفتار در سیلاب کشف شد

پیکر دو سرباز مرزبان میرجاوه گرفتار در سیلاب کشف شد

به گزارش آسمونی:به دنبال وقوع سیلاب در برجک شماره دو پاسگاه 93 هنگ مرزی میرجاوه، با تلاش سربازان این...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیکر دو سرباز مرزبان میرجاوه گرفتار در سیلاب کشف شد
پیکر دو سرباز مرزبان میرجاوه گرفتار در سیلاب کشف شد

به گزارش آسمونی:به دنبال وقوع سیلاب در برجک شماره دو پاسگاه 93 هنگ مرزی میرجاوه، با تلاش سربازان این پاسگاه،پیکر دوسرباز دیگر کشف شد.

ابوالحسن ضیایی معاون فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: پیکر مطهر یکی از شهدای این حادثه با نام مرزبان شهید گروهبان یکم محمد نوری، مجرد و اهل شهرستان زابل، از آب کشف شده بود.

وی افزود : همچنین جستجو‌ها برای یافتن دو مرزبان دیگر به هویت علی هلاکویی و مجتبی یزدان نتیجه بخش بود که ساعتی پیکر این دو سرباز نیز کشف شد.

ضیایی گفت : ظهر دیروز با توجه به بارش شدید باران و نزولات آسمانی در حوزه هنگ مرزی میرجاوه، سه نفر از مرزداران این یگان در حینحراست از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران در سیلاب گرفتار و مفقود شدند.

معاون فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داد : پس از وقوع باران شدید در استان و جاری شدن سیل در مسیل‌ها، سه نفر از مرزداران غیرتمند و مجاهد که در حال پاسداری از سرحدات کشور بودند در یکی از مقر‌های پاسگاه تهلاب هنگ مرزی میرجاوه بر اثر گرفتار شدن در سیل مفقود شدند.

وی بیان کرد : بر اساس اطلاعات دریافتی، در ساعات اولیه حادثه علاوه بر مرزداران غیور، نیرو‌های امدادی، تیم غواصی هلال اهمر، سپاه، مرزنشینان و مسئولان استان و شهرستان با مدیریت و تدابیر لازم و به همراه فرمانده مرزبانی استان در محل حاضر و به صورت هوایی و زمینی پایش منطقه را در دستور کار خود قرار دادند.

ضیایی در پایان گفت : با پیگیری و پایش عملیاتی منطقه سرانجام جسد یکی از مرزداران به هویت گروهبان یکم، محمد نوری اهل شهرستان زابل کشف شد و جستجو‌ها برای یافتن دو مرزدار دیگر ادامه داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره پیکر دو سرباز مرزبان میرجاوه گرفتار در سیلاب کشف شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «پیکر دو سرباز مرزبان میرجاوه گرفتار در سیلاب کشف شد» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید