کد مطلب: 48873 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انفجار در یک واحد تجاری در بندرعباس دو مصدوم برجای گذاشت

انفجار در یک واحد تجاری در بندرعباس دو مصدوم برجای گذاشت

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از انفجار در یک واحد تجاری و مصدومیت دو نفر خبرداد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انفجار در یک واحد تجاری در بندرعباس دو مصدوم برجای گذاشت - The blast in a business unit in Bandar Abbas left two people injured انفجار در یک واحد تجاری در بندرعباس دو مصدوم برجای گذاشت - The blast in a business unit in Bandar Abbas left two people injured

به گزارش آسمونی : حسن امینی زاده با اعلام این خبر افزود: طی تماس با سامانه 125 آتش‌نشانی بندرعباس، گزارش حریق یک باب واحد تجاری آشپزخانه(بیرون بر) واقع در خیابان فلسطین در ساعت 7:46 امروز اطلاع داده شد. وی اضافه کرد: این انفجار درحالی‌که دو نفر در آشپزخانه حضور داشتند، به علت نشت گاز رخ داد.

امینی زاده بیان کرد: پس از اعلام، بلافاصله اکیپ عملیاتی آتش‌نشانان از ایستگاه شماره یک به محل اعزام و در مدت حدود سه دقیقه به محل حادثه رسیدند و پاک‌سازی و حفاظت از حریق را بر عهده داشتند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه در این حادثه، دو نفر مصدوم شدند که توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند، تصریح کرد: شهروندان باید توجه داشته باشند در صورت استشمام بوی گاز از روشن کردن هرگونه کلیدی خودداری کنند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «انفجار در یک واحد تجاری در بندرعباس دو مصدوم برجای گذاشت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?