کد مطلب:  56409 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رویکرد پلیس تهران در استفاده نکردن ماسک از ارشاد به جریمه تغییر می‌کند

رویکرد پلیس تهران در استفاده نکردن ماسک از ارشاد به جریمه تغییر می‌کند

تلاش کرده ‌ایم که در روزهای اول اقدامات ما ارشادی و ایجابی باشد و تاکنون تا حد امکان از اعمال اقدامات سلبی خودداری شده است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به گسترش بیش از پیش و افسار گسیخته ویروس کرونا از تشدید برخوردهای سلبی و اعمال جریمه در تهران خبر داد.

به گزارش آسمونی به نقل از ایرنا، سردار «حسین رحیمی» روز شنبه با اشاره به اینکه بالغ بر 10 روز از ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا به نیروی انتظامی گذشته است، افزود: تلاش کرده‌ایم که در روزهای اول اقدامات ما ارشادی و ایجابی باشد و تاکنون تا حد امکان از اعمال اقدامات سلبی خودداری شده است.

وی با تاکید بر اینکه همه پلیس‌های تخصصی در فرماندهی انتظامی پلیس پایتخت پای ‌کار هستند، اظهار داشت: تاکنون به بیش از 115 هزار نفر که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند تذکر داده‌ایم و این تذکرات همچنان ادامه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: با توجه به شیوع بیش از پیش ویروس کرونا در بخش راهنمایی و رانندگی و پلیس‌راه و همچنین در حوزه اصناف و اماکن، افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند جریمه خواهند شد.

سردار رحیمی با بیان اینکه از امروز برخوردها با افرادی که از ماسک استفاده نمی‌کنند جدی‌تر از قبل خواهد بود افزود: تاکنون به 500 واحد صنفی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی تذکر داده شده است.

در حوزه پلیس مترو بیش از 97 درصد افرادی که از این وسیله نقلیه استفاده می‌کنند ماسک می‌زنند و ضوابط بهداشتی را رعایت می‌کنند.

به گزارش ایرنا سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: براساس اعلام این وزارتخانه تا ظهر روز گذشته 556 هزار و 891 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 335 نفر از بیماران کرونایی در تاریخ یکم آبان ماه، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 31 هزار و 985 نفر رسیده است.

: برای دریافت مشاوره درباره رویکرد پلیس تهران در استفاده نکردن ماسک از ارشاد به جریمه تغییر می‌کند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رویکرد پلیس تهران در استفاده نکردن ماسک از ارشاد به جریمه تغییر می‌کند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید