کد مطلب:  19489 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تخصیص اعتبار 50 میلیارد تومانی به پروژه احداث متروی هشتگرد

تخصیص اعتبار 50 میلیارد تومانی به پروژه احداث متروی هشتگرد

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از تخصیص اعتبار 50 میلیارد تومانی از محل اسناد خزانه اسلامی برای پروژه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

the-allocation-of-50-billion-credit-letter-to-metro-project-hashtgerd
the-allocation-of-50-billion-credit-letter-to-metro-project-hashtgerd

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از تخصیص اعتبار 50 میلیارد تومانی از محل اسناد خزانه اسلامی برای پروژه احداث متروی هشتگرد خبر داد و گفت: خوشبختانه در حال حاضر کل مسیر پروژه به طول 25 کیلومتر فعال شده و براساس برنامه زمان‌بندی قرار است تا بهار سال آینده به بهره‌برداری اولیه برسد.

به گزارش آسمونی شمس میریان درخصوص شرایط فعلی شهر جدید هشتگرد بیان کرد: خوشبختانه شرایط امروز شهر جدید هشتگرد با یک ماه گذشته آن تفاوت زیادی دارد. درحال حاضر دو مشکل اصلی این منطقه اعم از تسریع در پروژه احداث مترو و تأمین آب آن رفع و در صدد انجام مراحل پایانی هستیم.

میریان در ادامه با بیان این مطلب که پروژه احداث متروی شهر هشتگرد چندی پیش به دلیل مشکلات اعتباری متوقف شده بود با تدبیر به جا و مناسب دولت و تخصیص 50 میلیارد تومان از محل اسناد خزانه اسلامی مجددا آغاز شد گفت: خوشبختانه در حال حاضر کل مسیر پروژه به طول 25 کیلومتر فعال شده و براساس برنامه زمان‌بندی قرار است تا بهار سال آینده به بهره‌برداری اولیه برسد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در ادامه افزود: بحث آب نیز یکی از نیازهای اصلی پروژه‌های مسکن مهر هشتگرد بود که به دلیل نبود آن امکان بهره‌برداری از پروژه‌ها وجود نداشت.

میریان همچنین اظهار کرد: با تلاش شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و همچنین کمک مجلس شواری اسلامی در نهایت تأمین آب شرب این شهر جدید از سد طالقان محقق و این مشکل نیز رفع شد.

وی در خصوص بحث خدمات روبنایی نیز اعلام کرد: حدود 90 میلیارد تومان قرارداد در این حوزه تا یک ماه آینده به امضا خواهد رسید که قسمت بیشتری از آن برای احداث مدرسه، خانه فرهنگ، فضاهای ورزشی و ... در سایت مسکن مهر متمرکز شده است.

به گفته مدیرعامل شهر جدید هشتگرد این شهر در کل دارای 49 هزار واحد مسکن مهر بوده که تا کنون 27 هزار واحد آن افتتاح شده است.

وی در این باره تأکید کرد: با توجه به تأمین آب و خدمات روبنایی در سایت مسکن مهر هشتگرد تلاش داریم تا پایان سال جاری 12 هزار واحد دیگر را افتتاح و مابقی را در سال آینده به متقاضیان تحویل دهیم.

منبع: گروه اقتصاد خبرگزاری میزان

: برای دریافت مشاوره درباره تخصیص اعتبار 50 میلیارد تومانی به پروژه احداث متروی هشتگرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تخصیص اعتبار 50 میلیارد تومانی به پروژه احداث متروی هشتگرد» در کادر زیر بنویسید :

9 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید