مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  11168 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
این موجودات فضایی بودند که از وقوع جنگ جهانی سوم جلوگیری کردند!

این موجودات فضایی بودند که از وقوع جنگ جهانی سوم جلوگیری کردند!

1394/05/31در دوران جنگ سرد همواره بیم نزاعی مستقیم میان دو ابر قدرت آن زمان یعنی اتحاد جماهیر شوروی و ایالات...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

the-aliens-have-prevented-the-outbreak-of-world-war-iii(1)
the-aliens-have-prevented-the-outbreak-of-world-war-iii(1)

1394/05/31

در دوران جنگ سرد همواره بیم نزاعی مستقیم میان دو ابر قدرت آن زمان یعنی اتحاد جماهیر شوروی و ایالات متحده ی امریکا می رفت و حتی به موجب عمیلات سال 1961 امریکا در کوبا که به عملیات خلیج خوک ها معروف شد، جهان تا آستانه ی وقوع جنگ جهانی سوم پیش رفت.

البته جنگ مذکور (که به دلیل بهره بردن شوروی و امریکا از کلاهک های بیشمار هسته ای) می توانست یک جنگ هسته ای و خانمان سوز باشد، هرگز به وقوع نپیوست و در عوض جنگ سرد همچنان ادامه یافت. حال یکی از فضا نوردان مشهور امریکایی یعنی آقای ادگار میچل مدعی است که ما ساکنان کره ی زمین، عدم وقوع جنگ جهانی سوم را مدیون پا در میانی موجودات فضایی هستیم!

با این ادعا شاید بتوان میچل 84 ساله را فضا نوردی درجه چندم لقب داد که کهولت سن او را به بیماری آلزایمر و گفتن سخنان نامربوط مبتلا ساخته است. اما در عمل این گونه نیست و او نه تنها هیچ بیماری خاصی ندارد بلکه یک فضا نورد صاحب نام و کاملاً شناخته شده محسوب می شود. در واقع میچل یکی از سرنشینان سفینه ی آپولو 14 در سال 1971 به شمار می آید و در عین حال ششمین انسانی است که به روی ماه قدم گذاشته است.

به گزارش آسمونی به نقل از آقای میچل معتقد است به هنگام نخستین آزمایش اتمی دولت امریکا در سال 1945 که در صحرای نیو مکزیکو و در منطقه ای به نام White Sands انجام شد، موجودات فضایی به زمین آمدند تا از چند و چون این آزمایش مطلع شده و زمینیان را به صلح با یکدیگر دعوت نمایند!

(البته او به طور دقیق مشخص نساخته که آیا این موجودات به همراه شیرینی ناپلئونی به زمین آمدند یا بدون آن!) به گفته ی آقای میچل دولت امریکا از ترس لو رفتن توان نظامی اش مکان فرود سفینه ی این موجودات را پس از آن واقعه پنهان نگاه داشته است و گواه این ادعای خود را نیز صحبت های مستمرش با افسران نیروی هوایی ارتش امریکا در دوران جنگ سرد می داند.

او معتقد است که افسران زیادی در آن زمان، سفینه های موجودات فضایی را به چشم دیده اند و علاوه بر آن همواره از عمل نکردن موشک هایشان (که فرآیند ساقط کردن آن ها آن توسط موجودات فضایی صورت می گرفته) گله مند بوده اند. با این حال آقای میچل مدعی شده که خود تا به حال هیچ گاه بشقاب پرنده هایی که موجودات فضایی توسط آن ها در حال تردد میان زمین و فضا بوده اند را به چشم ندیده است (وصف العیش نصف العیش!).

بنابر این گفته های او تنها نقل قول هایی است که به زعم خود آن ها را از منابع معتبر حاضر در پنتاگون و دیگر سازمان های مهم نظامی یا امنیتی شنیده است (منابعی که البته تا کنون هیچ نامی از آن ها به میان آورده نشده است).

البته این فضا نورد کهنه کار تنها در سن کهنسالی لب به سخن از موجودات فضایی نگشوده و از همان زمان جوانی و دوران خدمت در آپولو 14 مدعی وجود جانداران فرا زمینی بوده است. جالب این جاست که او ادعا می کند در همان حول و حوش دهه ی چهل میلادی که فضایی ها مشغول آمد و شد به زمین برای برپایی مراسم آشتی کنان و صلح بودند، دولت امریکا موفق شد یکی از این موجودات را زنده به چنگ آورد و پس از آن تحقیقاتی بر روی بدن این موجود انجام شد.

به اعتقاد آقای میچل موجودات فضایی بدن کوچک و سری دراز دارند (از قرار معلوم میچل جزو هواداران فیلم برخورد نزدیک از نوع سوم اسپیلبرگ نیز محسوب می شود!) و از سوی دیگر بخش ویژه ای از دولت امریکا که مشغول تحقیق بر روی این موجودات فرا زمینی بوده پس از مرگ جان اف کندی نتایج تحقیقات خود را حتی از روسای جمهور بعدی امریکا نیز پنهان کرده اند!

PREMIERE OF "IN THE SHADOW OF THE MOON"  - INSIDE ARRIVALS
PREMIERE OF "IN THE SHADOW OF THE MOON" - INSIDE ARRIVALS

تصویری از آقای ادگار میچل. حقیقت این جاست که داستان های تعریف شده از سوی او، در طول جنگ سرد (به خصوص دو دهه ی پنجاه و شصت میلادی) بسیار در میان مردم باب بودند و بحث وجود فضایی ها و مستقر بودنشان در مثلث برمودا و همچنین مشاهده ی مداوم بشقاب پرنده ها از سوی ساکنین زمین، در آن روز ها یکی از بحث های داغ روز محسوب می شد.

اظهارات مشابه و مداوم میچل در سال های اخیر حتی سازمان فضایی ناسا را نیز به واکنش واداشته است و این سازمان در سال 2008 طی بیانه ای رسمی (در عین احترام به مقام بزرگ میچل) اعلام کرد که تعقیب موجودات فضایی و سفینه هایشان جزو برنامه های این سازمان محسوب نمی شود و در عین حال ناسا هیچ فعالیتی در مورد کشف موجودات فضایی و حیاتشان بر روی زمین یا هر نقطه ی دیگری از جهان ندارد.

اگر چه موارد موجود در این مطلب با رگه هایی از طنز بازتاب یافتند، اما به هیچ وجه نمی توان وجود حیات فرا زمینی را در این جهان بی آغاز و پایان منتفی دانست. با این حال بحث جلوگیری موجودات هوشمند فرا زمینی از بروز جنگ جهانی سوم (در شکل اتمی آن) بیشتر به شایعات مربوط به تلبیغ پپسی کولا بر روی ماه می ماند و چندان قابل باور به نظر نمی رسد!

نظر شما چیست؟ آیا به وجود موجودات فضایی معتقد هستید؟ آیا تا کنون سفینه ای فضایی را به چشم دیده اید؟ آیا به بابانوئل اعتقاد دارید؟!

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره این موجودات فضایی بودند که از وقوع جنگ جهانی سوم جلوگیری کردند! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «این موجودات فضایی بودند که از وقوع جنگ جهانی سوم جلوگیری کردند!» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید