کد مطلب: 30342 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت مهدی قائدی پایدار شد/ مدیر اورژانس بیمارستان: حادثه فوتی نداشته است

وضعیت مهدی قائدی پایدار شد/ مدیر اورژانس بیمارستان: حادثه فوتی نداشته است

بر اساس آخرین اخبار تایید شده از بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، همراه مهدی قائدی فوت نکرده و وضعیت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت مهدی قائدی پایدار شد/ مدیر اورژانس بیمارستان: حادثه فوتی نداشته است

بر اساس آخرین اخبار تایید شده از بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، همراه مهدی قائدی فوت نکرده و وضعیت بازیکن استقلال نیز در شرایط پایداری قرار دارد.

به گزارش آسمونی ،  سانحه رانندگی که شب گذشته در اتوبان امام علی (ع) بوشهر رخ داد باعث شد تا مهدی قائدی بازیکن جوان استقلال به همراه 4 سرنشین خودرو دچار مصدومیت شوند و مهدی قائدی به همراه یکی از همراهانش در بیمارستان خلیج فارس بوشهر بستری شدند.

دکتر زارع‌زاده مدیر اورژانس بیمارستان شهدای خلیج فارس ضمن رد خبر فوت همراه مهدی قائدی گفت: تعداد سرنشینان خودرو 5 نفر بودند که 3 نفر سرپایی درمان شدند و مرخص شدند ولی آقای قائدی به دلیل شدت ضربه و خونریزی داخلی تحت عمل جراحی قرار گرفت و در حال حاضر بخش در مراقبت‌های ویژه به سر می‌برد و شرایط پایداری دارد.

معاون درمان بیمارستان شهدای خلیج فارس ادامه داد: فعلا شرایط انتقال قائدی به بیمارستان دیگری فراهم نیست و این اطمینان خاطر را به هواداران استقلال می‌دهیم که با تمام امکانات مجهز بیماستان به درمان این بازیکن ادامه خواهیم داد.

زارع‌زاده تاکید کرد:‌ هیچ فوتی این حادثه نداشته است.

به گزارش ایسنا، برخی از منابع خبری محلی در بوشهر اعلام کردند که وضعیت همراه مهدی قائدی مساعد نیست و این جوان 17 ساله در وضعیت بسیار ناگواری به سر می‌برد و احتمال مرگ مغزی و پیوند اعضا وجود دارد.

منبع: ISNA

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «وضعیت مهدی قائدی پایدار شد/ مدیر اورژانس بیمارستان: حادثه فوتی نداشته است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?