کد مطلب:  54937  درج نظر
روایتی از آسمان هشتم

روایتی از آسمان هشتم

«آسمان هشتم»‌ نگاهی به زندگی و عقاید یک زن مسلمان اهل باکو دارد که همراه پسر و دخترش، برای زیارت حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) به مشهد سفر می کنند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

آسمان هشتم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی حسن نجفی  محصول سال 1389 است. «محمد کاسبی» و «رحیم نوروزی» نقش‌های اصلی این فیلم سینمایی را برعهده دارند. همچنین سه بازیگر آذربایجانی در «آسمان هشتم» ایفای نقش می‌کنند که این اولین حضور آن‌ها در یک فیلم ایرانی است. با آسمونی همراه باشید.

 

«آسمان هشتم» با موضوعی درام،‌ نگاهی به زندگی و عقاید یک زن مسلمان اهل باکو دارد که همراه پسر و دخترش، برای زیارت حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) از جمهوری آذربایجان به مشهد مقدس سفر می کنند و... این فیلم توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون نمره 4 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد.

 

خلاصه داستان آسمان هشتم: خالده زنی باکویی است که همراه با پسرش قربان و دختر کر و لالش زلفیه به مشهد سفر می کنند تا ناراحتی قلبی قربان مداوا شود. سکته شدید قلبی قربان، باعث بستری شدنش در بیمارستان می شود. رحمت که دانشجوی پزشکی است به آنها در ترجمه زبان و تأمین هزینه بیمارستان کمک می کند و در همین مسیر درگیر اتفاقاتی می شود.

 

بازیگران آسمان هشتم: محمد کاسبی، رحیم نوروزی، خالده قلی آوا، قربان مسیم اف، محمدمهدی فقیه منفرد و ...

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره روایتی از آسمان هشتم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

نظر خود را درباره «روایتی از آسمان هشتم» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید