کد مطلب:  25095 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
متهم اختلاس هزار میلیاردی بانک ملی صفی آباد دستگیر شد

متهم اختلاس هزار میلیاردی بانک ملی صفی آباد دستگیر شد

به گزارش آسمونی:دادستان عمومی خراسان شمالی گفت: متهم اختلاس یک هزار و 66 میلیارد ریالی بانک ملی صفی آباد در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

متهم اختلاس هزار میلیاردی بانک ملی صفی آباد دستگیر شد
متهم اختلاس هزار میلیاردی بانک ملی صفی آباد دستگیر شد

به گزارش آسمونی:دادستان عمومی خراسان شمالی گفت: متهم اختلاس یک هزار و 66 میلیارد ریالی بانک ملی صفی آباد در مناطق جنوبی کشور دستگیر شد.

یاران دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی از دستگیری متهم اختلاس یک هزار و 66 میلیارد ریالی بانک ملی صفی آباد که متواری شده بود در مناطق جنوبی کشور خبر داد.

وی در تشریح جزئیات این خبرگفت: متهم که به کشور ترکیه فرار کرده بود مورد رصد اطلاعاتی قرار گرفت. وی که با هویت مجعول و جعلی وارد کشورمان شده بود در یکی از مناطق جنوبی کشور در مخفیگاهش دستگیر شد.

چندی قبل حجت الاسلام و المسلمین قدرتی رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از اختلاس 106 میلیارد و ششصد میلیون تومان در بانک ملی شهر بام و صفی آباد خبر داد و گفت : وجوه اختلاس شده در کمتر از 48 ساعت به حساب وجوه اختلاسی بازگردانده شد.

وی افزود: در پی گزارشات واصله مبنی بر تراکنش غیر مجاز در این شعبه و انجام بررسی‌های دقیق و تخصصی مشخص شد که یکی از کارکنان بانک با استفاده از حساب یکی از مشتریان با سطح درآمد و سواد پایین که کاملا از این ماجرا بی خبر بوده است اقدام به انتقال این مبلغ به حساب های دیگر خود در شعبات کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین قدرتی اظهار کرد: برخی از حساب‌های مقصد نیز متعلق به صرافی‌هایی در تهران است که مقرر بود تا از سمت نمایندگی آنها در استانبول ترکیه معادل وجوه انتقالی ارز دریافت شود که با اقدام به موقع و اطلاع رسانی انجام شده از این تبادل ارزی ممانعت به عمل آمد.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی افزود: پس از برگزاری جلسات هماهنگی متعدد با دستگاه‌های نظارتی و امنیتی استان و انسداد حساب‌های منتقل علیه و تلاش های شبانه روزی تمامی مبلغ اختلاس شده قبل از خروج از کشور و هر گونه دخل و تصرف توقیف و به حساب وجوه اختلاسی بازگردانده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره متهم اختلاس هزار میلیاردی بانک ملی صفی آباد دستگیر شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «متهم اختلاس هزار میلیاردی بانک ملی صفی آباد دستگیر شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید