ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی | آسمونی
کد مطلب: 58212 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش

آغاز ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش

پرداخت هزینه ثبت سفارش کتاب‌ها هم کاملا اینترنتی خواهد بود و مطابق باقیمت پشت جلد محاسبه می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرد که ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی برای برخی از پایه‌های تحصیلی از روز یکشنبه 22 فروردین آغاز شده است.

آسمونی: با اعلام سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به عنوان متولی تامین کتاب و محتوای آموزشی برای دانش آموز های زمان ثبت سفارش کتاب‌های درسی برای برخی از پایه‌های تحصیلی از بیست و دوم فروردین آغاز شد.

آغاز ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش
آغاز ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش

نحوه ثبت نام کتب درسی

دانش آموزان می توانند به سایت irtextbook.ir یا irtextbook.com مراجعه کنند و امکان ثبت درخواست خود را نمایند.

البته مدارس هم می‌توانند هرچه سریعتر از طریق سامانه سناد و با ورود به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، نسبت به ثبت سفارش گروهی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان اقدام کنند و تحویل کتاب درسی از اداره آموزش و پرورش منطقه به مدرسه، براساس سفارش های (فردی یا گروهی) پرداخت شده در سامانه انجام خواهد شد.

مدت زمان تعیین شده برای برای گروه میان پایه (پایه‌های تحصیلی دوم تا ششم، هشتم و نهم، یازدهم و دوازدهم) است که تا 22 خرداد هم فرصت ثبت سفارش وجود دارد اما ثبت سفارش پایه های اول، هفتم و دهم از تاریخ ششم تیر آغاز خواهد شد و تا 16 شهریور این امکان برای دانش‌آموزان وجود دارد.

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش فردی شامل کد ملی دانش‌آموز، نام کاربری و 6 رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش‌آموز، رمز عبور ورود به سامانه است.

کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های تحصیلی آموزش ابتدایی، متوسطه دوم شاخه‌های فنی و حرفه ای، کاردانش، رشته معارف اسلامی و کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان استعداد‌های درخشان، از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش‌آموز قید شده است، توزیع می‌شود و برای سایر پایه و رشته‌های تحصیلی تحویل از طریق کتابفروشی‌ها صورت خواهد گرفت.

پرداخت هزینه ثبت سفارش کتاب‌ها هم کاملا اینترنتی خواهد بود و مطابق باقیمت پشت جلد محاسبه می‌شود بنابراین خانواده‌ها نباید هزینه‌ای بیش از این مبلغ تعیین شده را بپردازند و براساس اعلام این سازمان قیمت امسال کتب در مقایسه با سال گذشته به طور میانگین رشدی 25 درصدی را نشان می‌دهد.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

Ahmadreza Raji

احمدرضا راجی

عکاس ، فیلمبردار و تدوینگر
علاقمند به طبیعت ،گردشگری ، موسیقی و مباحث حوزه تکنولوژی

ثبت نظر درباره «آغاز ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?