کد مطلب:  58212 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش

ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش

پرداخت هزینه ثبت سفارش کتاب‌ها هم کاملا اینترنتی خواهد بود و مطابق باقیمت پشت جلد محاسبه می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مهلت ثبت سفارش خرید کتاب درسی سال تحصیلی 1402-1401 برای تمام پایه‌ها و رشته‌های تحصیلی -به استثنای پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم- که به مدت 10 روز و تا 31 خرداد ماه تمدید شده بود، به پایان رسید.

توجه: افراد فقط در صورتی قادر به سفارش کتاب درسی هستند که ثبت نام آنها توسط مدرسه برای سال تحصیلی 1401 - 1400 در سامانه سیدا نهایی شده باشد. برای اطمینان از ثبت نام در سیدا با مدیرمدرسه خود تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام کتب درسی

دانش آموزان می توانند به سایت https://irtextbook.ir/account/login مراجعه کنند و امکان ثبت درخواست خود را نمایند.

  • البته مدارس هم می‌توانند هرچه سریعتر از طریق سامانه سناد و با ورود به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، نسبت به ثبت سفارش گروهی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان اقدام کنند و تحویل کتاب درسی از اداره آموزش و پرورش منطقه به مدرسه، براساس سفارش های (فردی یا گروهی) پرداخت شده در سامانه انجام خواهد شد.
  • اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش فردی شامل کد ملی دانش‌آموز و 6 رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش‌آموز است.
  • کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های تحصیلی آموزش ابتدایی، متوسطه دوم شاخه‌های فنی و حرفه ای، کاردانش، رشته معارف اسلامی و کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان استعداد‌های درخشان، از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش‌آموز قید شده است، توزیع می‌شود و برای سایر پایه و رشته‌های تحصیلی تحویل از طریق کتابفروشی‌ها صورت خواهد گرفت.
  • پرداخت هزینه ثبت سفارش کتاب‌ها هم کاملا اینترنتی خواهد بود و مطابق با قیمت پشت جلد محاسبه می‌شود بنابراین خانواده‌ها نباید هزینه‌ای بیش از این مبلغ تعیین شده را بپردازند و براساس اعلام این سازمان قیمت امسال کتب در مقایسه با سال گذشته به طور میانگین رشدی 25 درصدی را نشان می‌دهد.
: برای دریافت مشاوره درباره ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی + نحوه سفارش» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید