مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  31407 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نقد فیلم تگزاس

نقد فیلم تگزاس

فیلم تگزاس یکی از فیلم های ایرانی است که موضوعی کمدی دارد. فیلم تگزاس در 96 ساخته شد و آماده اکران است....
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نقد فیلم تگزاس
نقد فیلم تگزاس


فیلم تگزاس یکی از فیلم های ایرانی است که موضوعی کمدی دارد. فیلم تگزاس در 96 ساخته شد و آماده اکران است. آسمونی در این بخش به معرفی و نقد فیلم تگزاس می پردازد.

معرفی فیلم تگزاس

پیش تولید فیلم سینمایی “تگزاس” با نام قبلی من اینجا چی می خوام به کارگردانی مسعود اطیایی آغاز شد . این فیلم دومین فیلم سینمایی ایران بعد از “من سالوادور نیستم” است که در کشور برزیل ساخته می شود . پژمان جمشیدی و سام درخشانی بعد از تجربه خوب فیلم “خوب بد جلف” در این فیلم هم زوج اصلی داستان فیلم تگزاس هستند . فیلمنامه فیلم تگزاس توسط بابک کایدان نوشته شده است . تمام صحنه‌ های تگزاس در برزیل فیلمبرداری شد . فیلم تگزاس در مرحله تدوین قرار دارد و احتمالا نوروز 97 اکران می شود .

texas-movie
texas-movie


بازیگران فیلم تگزاس
  • حمید فرخ نژاد
  • پژمان جمشیدی
  • سام درخشانی
داستان فیلم تگزاس

داستان فیلم تگزاس را از لیست بازیگران این فیلم میتوان تشخیص داد که یک فیلم کمدی و اجتماعی که با زوج کمدی حمید فرخ نژاد ، سام درخشانی و پژمان بارغی قطعا مورد استقبال قرار خواهد گرفت . در خلاصه داستان فیلم تگزاس آمده : هرگز یک ایرانی را تهدید نکن ، حتی تو تگزاس …

نقد فیلم تگزاس
نقد فیلم تگزاس


اخبار جدید فیلم تگزاس

فیلم سینمایی تگزاس به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان از وزارت ارشاد پروانه نمایش دریافت کرد و به احتمال خیلی زیاد در نوروز 1397 اکران می شود . تگزاس یک فیلم طنز جالب است که بصورت کامل در خارج از ایران فیلم برداری شده و با وجود بازیگران مطرح و خوب ، موسیقی شاد و همه باعث به وجود آمدن فیلمی مفرح و شاد است که می تواند به تنهایی گیشه نوروز 97 سینماداران را تامین کرده و رکورد تازه ای در سینمای کشور به ثبت برساند .

texas-movie
texas-movie


عوامل فیلم تگزاس

تهیه کننده : ابراهیم عامریان

کارگردان : مسعود اطیابی

نویسنده : بابک کایدان
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نقد فیلم تگزاس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نقد فیلم تگزاس» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید