کد مطلب:  36631 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تراکتورسازی تبریز 6 - 0 استقلال خوزستان ؛ جدال قرمز و آبی ، جذاب تر از دربی

تراکتورسازی تبریز 6 - 0 استقلال خوزستان ؛ جدال قرمز و آبی ، جذاب تر از دربی

عصر امروز بازی دو تیم استقلال خوزستان و تراکتور سازی تبریز آغاز شد که با نتیجه ی پر گل شش بر صفر ، تیم تراکتور...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

عصر امروز بازی دو تیم استقلال خوزستان و تراکتور سازی تبریز آغاز شد که با نتیجه ی پر گل شش بر صفر ، تیم تراکتور سازی پیروز شد . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم استقلال خوزستان و تراکتور سازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد که تیم تبریزی توانست استقلال خوزستان را با شش گل نقره داغ کند .

نیمه اول

تیم استقلال خوزستان در نیمه اول نسبتا دفاعی بازی میکرد و بدنبال نباختن در این مسابقه بود . حملات تیم تراکتور سازی در دقایق اول بازی راه به جایی نبرد تا اینکه در دقیقه 21 علی عبدالله زاده با شوت از راه دور توانست دروازه را باز کند .  دقیقه 35 ، آنتونی استوکس از روی نقطه پنالتی دروازه را برای بار دوم باز کرد . گل دیگر بازی در دقیقه 40 زده شد و آنتونی استوکس توانست روی پاس اسماعیلی فر دروازه را به زیبایی باز کند .

نیمه دوم

در نیمه ی دوم نیز تیم تراکتور سازی عقب ننشست . در دقیقه 64 ، آنتونی استوکس که در نیمه اول دبل کرده بود ، با رد شدن از احمد آل نعمه در محوطه جریمه با یک ضربه نوک پا توانست دروازه را برای بار چهارم باز کند . گل پنجم بازی نیز در دقیقه 83 و باز هم توسط استوکس به ثمر رسید ، روی حرکت دژاگه و اشتباه آل نعمه توپ به استوکس رسید و این بازیکن با یک ضربه دروازه را باز کرد در حالی که بازیکن تیم استقلال خوزستان سعی داشت از ورود توپ به دروازه جلو گیری کند ولی داور مسابقه اعلام گل کرد . گل ششم بازی را اشکان دژاگه به ثمر رساند ، در دقیقه 90 ضربه پهلوان به تیر افقی دروازه برخورد کرد و اشکان دژاگه روی ریباند دروازه را برای بار ششم باز کرد تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد .

: برای دریافت مشاوره درباره تراکتورسازی تبریز 6 - 0 استقلال خوزستان ؛ جدال قرمز و آبی ، جذاب تر از دربی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تراکتورسازی تبریز 6 - 0 استقلال خوزستان ؛ جدال قرمز و آبی ، جذاب تر از دربی» در کادر زیر بنویسید :

7 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید