کد مطلب:  23738 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تنش در مراسم بیعت با ولیعهد جدید عربستان

تنش در مراسم بیعت با ولیعهد جدید عربستان

به گزارش آسمونی : همزمان با پخش زنده مراسم بیعت با ولیعهد جدید عربستان، یکی از شاهزادگان به شدت به محمد بن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی : همزمان با پخش زنده مراسم بیعت با ولیعهد جدید عربستان، یکی از شاهزادگان به شدت به محمد بن سلمان اعتراض کرد و محافظین به زور او را کنار زدند. به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛شبکه تلویزیونی العربیه روز گذشته در خبری فوری از برکناری «محمد بن نایف»، ولیعهد و وزیر کشور عربستان سعودی، از مقام خود و انتخاب محمد بن سلمان(وزیر دفاع این کشور) به عنوان ولیعهد جدید عربستان خبر داد، محمد بن سلمان -پسر ملک سلمان- پیش از این جانشین ولیعهد عربستان بود.

با انتصاب محمد بن سلمان به عنوان ولیعهد جدید عربستان، منصب قبلی او یعنی "جانشینی ولیعهد عربستان" که تنها برای او ایجاد شده بود، از فهرست مناصب سلطنتی حذف شد.

همزمان با پخش زنده مراسم بیعت با ولیعهد جدید عربستان، یکی از شاهزادگان به شدت به محمد بن سلمان اعتراض کرد و محافظین به زور او را کنار زدند، این فیلم در فضای مجازی بازخورد های بسیاری داشته است.

کاربران عربستان که مراسم بیعت را از شبکه های مختلف تماشا می کردند فیلم های دیگری از این تنش هم پخش کردند، در این فیلم مشاهده می کنید که پس از ورود مامور امنیتی و کشیدن یکی از شاهزادگان به سرعت زاویه دوربین تغییر می کند.

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان
: برای دریافت مشاوره درباره تنش در مراسم بیعت با ولیعهد جدید عربستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تنش در مراسم بیعت با ولیعهد جدید عربستان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید