مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  22483 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دلال‌ها تنور نقل و انتقالات را روشن کردند

دلال‌ها تنور نقل و انتقالات را روشن کردند

به گزارش آسمونی، شانزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر درحالی به پایان نزدیک می شود که پرسپولیس عنوان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شانزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر درحالی به پایان نزدیک می شود که پرسپولیس عنوان قهرمانی را با فاصله کم نظیر نسبت به تیم دوم به خود اختصاص داد و سایر تیم ها برای جایگاه های بهتر تلاش می کنند.

دلال‌ها تنور نقل و انتقالات را روشن کردند
دلال‌ها تنور نقل و انتقالات را روشن کردند

درحالی که هنوز دو هفته دیگر به پایان این مسابقات باقی مانده است برخی دلال ها که منفعت خود را در آشفته کردن بازار نقل و انتقالات می بینند از هم اکنون تلاش هایشان را برای بالا بردن قیمت بازیکنان آغاز کرده اند و مدام از درخواست ها و پیشنهادهای پرتعداد بازیکنانشان خبر می دهند.

یکی از بازیکنانی که از چند هفته پیش خبرهای زیادی در موردش منتشر شده است، گادوین منشا مهاجم تیم فوتبال پیکان است که هر چند عملکرد خوبی در فصل شانزدهم داشته اما آنقدر خوب نبوده که از بازیکنانی نظیر مهدی طارمی و یا ساسان انصاری پیشی بگیرد.

گادوین منشا مهاجم خوب و گلزنی است اما همانطور که اشاره شد آنقدر خوب نبوده که بتواند دو بازیکن تیم های پرسپولیس و فولاد را جا بگذارد و در جدول بهترین گلزنان لیگ با یک گل کمتر بعد از این دو قرار دارد. 

با این حال خبرهای پرتعداد در مورد پیشنهادهای مختلف این بازیکن منتشر می شود و ظاهرا هدف برخی نیز این است که نشان دهند هم استقلال و هم پرسپولیس سرسختانه به دنبال این بازیکن هستند تا شاید از طریق رقابتی که بین این دو باشگاه ایجاد می شود قیمت این بازیکن به رقمی بیش از ارزش فنی او برسد.

درست مثل اتفاقی که فصل قبل رخ داد و برخی دلال ها با ایجاد رقابت کاذب بین استقلال و پرسپولیس باعث شدند قیمت چند بازیکن بیش از اندازه بالا برود و حتی سه تا چهار برابر قیمت واقعی آن بازیکن دریافتی داشته باشد.

مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ که مدافع حقوق فوتبال هستند باید به کمک باشگاه ها بیایند و اجازه ندهند این دلال ها برای فوتبال تعیین تکلیف کنند و بی مورد قیمت یک بازیکن را بالا ببرند تا نفعش به دلال ها برسد.

یکی از روش های تکراری و نخ نما شده این دلالان مطرح کردن پیشنهاد تیم های مختلف به یک بازیکن است تا از این طریق رقابت و در نهایت قیمت را بالا ببرند و کاری کنند که یک بازیکن 200 میلیونی به قیمت 800 میلیون و حتی بیشتر به فروش برسد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره دلال‌ها تنور نقل و انتقالات را روشن کردند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دلال‌ها تنور نقل و انتقالات را روشن کردند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید