کد مطلب:  20570 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قطع موقت گاز جایگاههای سی ان جی

قطع موقت گاز جایگاههای سی ان جی

به گزارش آسمونی: ابراهیم زاده مدیرعامل شرکت گاز مازندران ،با اشاره به ورود جبهه هوای سرد و بارشی از دیروز...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

temporary-interruption-of-cng-gas-stations
temporary-interruption-of-cng-gas-stations

به گزارش آسمونی:
ابراهیم زاده مدیرعامل شرکت گاز مازندران ،با اشاره به ورود جبهه هوای سرد و بارشی از دیروز به استان و کاهش دما گفت : گاز همه جایگاههای سی ان جی مازندران برای پیشگیری از کاهش فشار گاز بخش خانگی و صنایع  از دیشب به صورت موقت قطع شد.

ابراهیم زاده با بیان اینکه فشار گاز اکنون در استان طبیعی است به مشترکان توصیه کرد با صرفه جویی در مصرف گاز از قطع احتمالی آن در روزهای سرد پیشگیری کنند.

وی با بیان اینکه پایداری گاز مشترکان خانگی اولویت اول شرکت گاز  است، افزود: گاز واحدهای صنعتی استان هنوز قطع نشده است اما اگر  میزان گاز در خطوط لوله با کاهش فشار همراه شود گاز واحد های صنعتی و تولیدی قطع و به سوخت دوم هدایت می شوند.

ابراهیم زاده تعداد جایگاه‌های سی ان جی مازندران را 118 مرکز اعلام کرد و گفت: با قطع جریان گاز این جایگاهها ، روزانه یک میلیون متر مکعب گاز به مصرف خانگی اضافه می شود.

مشترکان خانگی در مازندران روزانه 22 تا 26 میلیون متر مکعب گاز مصرف می کنند که با برودت هوا به 30 میلیون متر مکعب هم می رسد.

هواشناسی مازندارن پیش بینی کرد یک جبهه هوای سرد بارشی تا سه شنبه استان را فرا می گیرد که نتیجه آن افزایش ابر، وزش باد ، بارش باران و در ارتفاعات بارش برف است.

شرکت ترکمن گاز که سال های گذشته بخشی از گاز مورد نیاز استان های شمالی را در چارچوب قرارداد تامین می کرد دو هفته پیش به صورت یکطرفه جریان صادرات گاز را قطع کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره قطع موقت گاز جایگاههای سی ان جی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قطع موقت گاز جایگاههای سی ان جی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید