کد مطلب:  55456 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تهرانی‌ها رکورد دار سفر در تعطیلات محرم

تهرانی‌ها رکورد دار سفر در تعطیلات محرم

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به رشد 10 درصدی سفرهای شهروندان تهرانی در تعطیلات ماه محرم نسبت به سال قبل، گفت: بالاترین میزان سفرها در استان تهران رخ داده است که تاثیر آن بر آمار ابتلا و فوت ناشی از کرونا را طی روزهای آتی شاهد خواهیم بود.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : دکتر علیرضا زالی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به جریانات اخیر بویژه مسافرت‌های پرتراکم در تهران زودتر از فصل پاییز شرایط متفاوتی را تجربه کنیم. این موضوع به دلیل شکنندگی اوضاع با توجه به ماهیت استان تهران رخ می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه بالاترین میزان ترددها در سفرهایی که طی چهار روز اخیر در کشور رخ داد مربوط به استان تهران بوده است، تصریح کرد: میزان این سفرها حتی در مقایسه با سال قبل نیز بسیار بیشتر بوده، در واقع شاهد رشد 10 درصدی سفرها در این ایام نسبت به سال قبل بودیم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران درباره اینکه از چه زمانی تاثیر این سفرها بر آمار ابتلا و مرگ و میر کرونا را مشاهده خواهیم کرد، گفت: تغییر آمار مبتلایان که منجر به فوت شود حدود 4 تا 6 هفته بعد مشخص خواهد شد اما در مورد بیماران سرپایی بین 5 تا 14 روز بعد از تماس اولیه با فرد ناقل کرونا، علائم بیماری مشاهده می‌شود و افزایش بیماران بستری را نیز بین دو تا 3 هفته دیگر ممکن است مشاهده کنیم.

: برای دریافت مشاوره درباره تهرانی‌ها رکورد دار سفر در تعطیلات محرم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تهرانی‌ها رکورد دار سفر در تعطیلات محرم» در کادر زیر بنویسید :

9 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید