کد مطلب:  24566 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بورس تهران شنبه آینده تعطیل است

بورس تهران شنبه آینده تعطیل است

به گزارش آسمونی ، با توجه به برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور و اعلام تعطیلی این روز از سوی دولت ، بورس تهران...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بورس تهران شنبه آینده تعطیل است
بورس تهران شنبه آینده تعطیل است

به گزارش آسمونی ، با توجه به برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور و اعلام تعطیلی این روز از سوی دولت ، بورس تهران نیز در روز شنبه هفته آینده تعطیل است و فعالیتی نخواهد داشت.
با اعلام رسمی دولت برای تعطیلی روز شنبه آینده (14 مردادماه) به‌مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری ، بورس تهران نیز در این روز هیچ فعالیتی نخواهد داشت و تعطیل است.

بر اساس این گزارش ، با توجه به تعطیل شدن شنبه آینده به‌ دلیل برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور ، علاوه بر بورس تهران سایر بازارها از جمله فرابورس ، بورس کالا و بورس انرژی نیز تعطیل هستند و معاملاتی در آنها انجام نخواهد نشد ، بنابراین یکشنبه 15 مرداد اولین روز کاری هفته آینده بازار سرمایه خواهد بود.

همچنین گفته می‌شود بورس‌های فعال در دیگر نقاط کشور هم به‌دلیل تعطیلی بورس تهران در این روز فعالیتی نخواهند داشت که البته این موضوع هم‌ اکنون در حال بررسی است.

گفتنی است دبیر هیئت دولت ، عصر دیروز اعلام کرد : با توجه به شرکت گسترده هیئت‌های خارجی در مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست‌ جمهوری و به‌منظور برگزاری مناسب و شایسته مراسم مذکور و ایجاد تسهیلات لازم در رفت‌وآمد هیئت‌ های خارجی و رفاه حال شهروندان تهرانی ، کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی (غیر از اورژانس و نهادهای امدادی) در روز شنبه چهاردهم مرداد 1396 در شهر تهران تعطیل است.

منبع : خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره بورس تهران شنبه آینده تعطیل است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بورس تهران شنبه آینده تعطیل است» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید